Drukas resursa adrese: http://zantespsk.lv/jaunumi/pedeja_skolas_diena
Drukas datums: 09:13:29 07.07.2020

Pēdējā skolas diena!29.05.2020

29.05. Mācību gada noslēgums.

Sniedzies pēc mērķa,

Traucies pret kalnu,

Skaistāko nākotni darini sev!

 

Jau atkal ir pagājis mācību gads. Šoreiz ar izaicinājumu skolotājiem, skolēniem un vecākiem, mācoties un apgūstot jaunus mācīšanās rīkus attālināti. Bija grūti, izaicinoši, bet beigās gandarījums gandrīz katram, kad tika apgūts kaut kas jauns, neparasts. Šogad mācību gads beidzās bez ikgadēji tradicionālā “pēdējā zvana”, devīto klašu eksāmeniem un pēdējās klātienes klases stundas, saņemot liecības. Neskatoties uz attālinātajām darbībām, tiešsaistē tika godināti skolas Zelta un Sudraba liecību ieguvēji, un Eko skolas Zaļie cilvēciņi. Noslēgumā skolotāji nosūtīja video sveicienu visiem skolēniem, novēlot vasarā atpūsties, lasīt grāmatas, sportot , pastrādāt dārzā, radīt brīnumus un ticēt tiem, lai ar jauniem spēkiem tiktos pēc 92 dienām septembrī.

Zelta liecību saņem izglītojamais, kuram nav zemāku vērtējumu par 8 ballēm  un vidējais gada vērtējums ir vismaz 8,5 balles. Šogad Zelta liecību saņēma Madara Krūmiņa un Paula Buta ar vidējo vērtējumu 8,5. Sudraba liecību saņem izglītojamais, kurš ieguvis ne zemāku vērtējumu par 7 ballēm un vidējais gada vērtējums ir vismaz 8,0. Šogad tie ir Vanesa Fekļistova, Elizabete Grīnvalde un  Māris Uldis Doniņš.

Makulatūras vākšanas akcijā pateicību saņēma Doniņu un Zonbergu ģimenes, kuras šogad nodeva visvairāk makulatūras. Akcijā “Izlietotās baterijas”, tās vācot 3 gadus, uzvarētāju laurus plūca Kāļu ģimene, bet akcijā “Nolietotās elektropreces” uzvarētāju gods tika Petrovu ģimenei.

Paldies skolēniem, vecākiem un pedagogiem par ieguldīto darbu!

Lai jauka vasara un tiksimies septembrī!