Drukas resursa adrese: http://zantespsk.lv/jaunumi/stiprie_veiklie
Drukas datums: 04:55:10 25.05.2020

«STIPRIE, VEIKLIE»15.05.2019

2019. gada 10. maijā Kandavas novada Zantes pamatskolas skolēni un Zantes BUB (brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība) piedalījās ugunsdzēsēju sacensībās "STIPRIE,VEIKLIE", ko rīkoja Saldus Tehnikums.

Kandavas novada Zantes pamatskolu pārstāvēja 4 komandas, divas meiteņu komandas, zēnu komanda un sieviešu (BUB) komanda.

Ļoti liela atsaucība bija no meiteņu  puses dažām meitenēm šīs sacensības bija ļoti liels pārdzīvojums, jo piedalījās pirmo reizi.

Iegūtās vietas: 

3.vietu ieguva meiteņu komanda (Brašās Zantenieces), ko pārstāvēja - Sendija Keita Stola, Beāte Dišlere, Maija Anna Rone, Elīza Oliņa un Marta Vanderzelle

4.vietu ieguva sieviešu komanda (BUB), ko pārstāvēja - Inese Pole, Alise Ņukša, Laila Bilava, Inese Stola un Andra Kronberga

5.vietu ieguva meiteņu komanda (Bultas), ko pārstāvēja - Valērija Demidova, Antra Ozola, Madara Krūmiņa un Kristīne Liepiņa

5.vietu ieguva zēnu komanda (Brašie ugunsdzēsēji), ko pārstāvēja - Bils Narkevičs, Gusts Beseris, Kārlis Kālis, Voldemārs Kārlis Ronis un Ralfs Krastiņš.

Paldies jauniešiem un sieviešu BUB par atsaucību un piedalīšanos ugunsdzēsēju sacensībās. 

Kā arī paldies vēlamies pateikt Jānim Kālim, Uldim Oliņam un Edijam Strogonovam par atsaucību un komandas sagatavošanu ugunsdzēsēju sacensībām!

Paldies vecākiem, kas saprot, atbalsta un ir kopā ar bērniem šai nopietnajā lietā, jo drošība un izpratne kā rīkoties ekstrēmās situācijās ir svarīga.

Un protams arī sakām paldies Saldus Tehnikumam par uzaicinājumu piedalīties sacensībās.