Drukas resursa adrese: http://zantespsk.lv/jaunumi/tevu_diena_zante_2019
Drukas datums: 08:06:38 25.02.2020

Tēvu diena Zantē 201924.09.2019

  Tēvu dienā Zantē

       12. septembrī ar atraktīvām izdarībām un desiņu cepšanu ugunskurā turpat Zantes skolas parkā tika svinēta Tēva diena. Vairāk gan Tēva diena izvērtās par ģimenes dienu, jo komandas, kurām bija jāpieveic septiņi skolotāju sagatavotie kontrolpunkti, grupējās visdažādākajās kombinācijās, to skaitā arī māsu un brāļu vai arī draugu kompānijās.

      Uzdevumi bija visdažādākie – sākot ar precīzu zāģēšanu, kur “uz aci” vajadzēja no koka sprunguļa atdalīt tieši piecus centimetrus, un beidzot ātrumsacensībām, kur konkrētā laika nogrieznī bija uz vienu pusi jāsagriež pļavā izkaisīti metāla vāciņi. Neskaitot pieminēto zāģēšanu, bija arī citu pavisam praktisku un ikdienā noderīgu prasmju demonstrējumi. Nu, piemēram, bērni kopā ar vecākiem varēja apgūt kartupeļu mizošanas pamatiemaņas vai izlocīt papīra kuģīti.

     Pasākuma norisi padarīja vēl jautrāku MINJONA ierašanās.  MINJONS gan uzmundrināja dalībniekus, gan jautri uzdejoja, gan arī „iepozēja” kopējā bildē.

       Noslēdzot sacensību, kur par katru paveikto darbiņu varēja saņemt zīmodziņus, bija iespēja savu tēti, mammu vai citu līdznācēju pārģērbt par kādu pasaku tēlu, kā arī piedalīties loterijā.

    Visas loterijas biļetes bija ar laimestu.  Galveno balvu – ”super” lāpstu, vinnēja Kristers Oliņš ar savu komandu!