Ugunsdzēsēji sacenšas Tērvetē13.07.2019

2019.gada 13.jūlijā Kandavas novada Zantes pamatskolas skolēni un Zantes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandas (BUB) piedalījās Tērvetes novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju sacensībās, ceļojošās balvas izcīņā. 

Diemžēl neizcīnījām ceļojošo balvu, tomēr lepojamies ar mūsu cilvēkiem, kuri atrada laiku būt kopā un ar šīm aktivitātēm bija gatavi pārstāvēt mūsu pagastu. 

Zanti pārstāvēja 3 jaunieši komandas (meiteņu, zēnu un jauktā komanda) un 2 BUB komandas (sieviešu un vīru). Sacensībās tika iegūtas divas 3.vietas, kuras saņēma - jauktā jauniešu komanda "Bultas" un Zantes sieviešu BUB. Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās ugunsdzēsēju sacensībās: 

Jauktajai jauniešu komandai "Bultas" - Valerijai Demidovai, Antrai Ozolai, Kristīnei Liepiņai, Ramonai Brujevai un Endijam Zonbergam. 

Meiteņu komandai "Brašās" - Beātei Dišlerei, Sendijai Keitai Stolai, Elīzai Oliņai, Martai Vanderzellei un Paulai Neiciniecei. 

Zēnu komandai "Brašie" - Bilam Narkevičam, Ralfam Krastiņam, Gustam Beserim, Kārlim Kālim un Robertam Stolam. 

Zantes sieviešu BUB - Inesei Stolai, Inesei Polei, Alisei Ņukšai, Signei Petrovai un Andrai Kronbergai. 

Zantes vīriešu BUB - Uldim Oliņam, Mārtiņam Poškum, Dāvim Rokolam, Edijam Strogonovam un Miķelim Ērglim. 

Vislielāko paldies vēlamies pateikt Uldim Oliņam un Jānim Kālim, par inventāra nodrošināšanu un komandu sagatavošanu sacensībām. 

Uz tikšanos septembrī! 

A.Kronberga

<>


Jaunākās galerijas