Drukas resursa adrese: http://zantespsk.lv/jaunumi/zantes_mazpulks_beate_dislere_sanem_goda_nominaciju_augsim_latvijai
Drukas datums: 03:45:03 12.08.2020

Zantes mazpulks Beāte Dišlere saņem goda nomināciju “Augsim Latvijai!”18.05.2020

Arī šogad norisinājās gadskārtējais mazpulku pasākums – Goda nominācijas. Šādai nominācijai var tikt izvirzīts mazpulcēns, kas vismaz 5 gadus ir čakli rakstījis un aizstāvējis projektus, ko var apliecināt ar iegūtajiem sertifikātiem projektu forumos.

Ir noskaidroti 2020.gada Goda nominācijas konkursa “Augsim Latvijai” laureāti. Starp 15 laureātiem ir  arī 451. Zantes mazpulks Beāte Dišlere. Zantes mazpulka vadītāja Anita Gaile Beāti raksturo kā aktīvu mazpulcēnu: “Vienmēr izpilda sev uzticētos pienākumus. Piedalās mazpulka pasākumos skolā un ārpus tās. Meitenei piemīt liela atbildības sajūta. Visi viņas izstrādātie projekti ir par dārzeņu audzēšanu: kartupeļiem, sīpoliem, tomātiem, pupiņām. Projektus Beāte raksta rūpīgi un ar lielu interesi, jo viņai patīk tas, ko viņa dara! Visu iesākto izdara līdz galam. Ar prieku palīdz jaunajiem mazpulcēniem iejusties mazpulkā un sniedz padomus projektu realizēšanā. Šogad Beāte piedalījās Kandavas novada konkursā “Gada jaunietis 2019””.

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī aizstāvēšanas process tika īstenots attālināti. Tas bija izaicinājums gan mazpulcēniem, gan Mazpulku padomes locekļiem. Latvijas Mazpulku padome saka paldies visiem konkursa dalībniekiem par to, ka viņi nenobijās un virtuāli aizstāvēja savu padarīto darbu.