7.-9.klases mācību ekskursija uz Rīgu.

 

25.septembrī 7.-9.klases skolēni devās ekskursijā. Skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā “Valsts pārvalde un vara Latvijā” , programmas “Skolas soma” ietvaros. Caur stāstiem un vēsturiskiem notikumiem skolēn uzzināja daudz jauna par arhitektūras un vēstures pieminekļiem  - Rātsnamu, Doma laukumu, Rīgas pili, Radio ēku, Latvijas Bankas ēku, Finanšu un Aizsardzības ministriju ēkām, kā arī par Vērmanes dārza tapšanu.

LNMM skolēni orientējās ar muzeja karti un izpildīja uzdevumus, kuru laikā iepazinās ar dažādu latviešu mākslinieku darbiem. 

Dienas noslēgumā, pēc labi padarīta darba, sekoja izklaides batuta centrā “Jump Space”.  Diena bija piepildīta un interesanta!

Sk.Laila

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zinību diena!

 

 

1.septembris –Zinību diena!

Reiz iegāja Sprīdītis gaismas pilī

Un noliecās Gudrības mātes priekšā.

Pirmo grāmatu vilinošo

Viņa tam ielika riekšā.

 

Šogad mazos pirmklasniekus skolas pagalmā sagaidīja Sprīdītis ( M. Doniņš) un Gudrības māte ( sk. D. Poška)  Skolas saimi papildināja 5 pirmklasnieki- S. Bemane, K. Kuzņecovs, A. Zorge, J. Jermakova, J. Miļuka. Pamatskolā  mācīsies 74 skolēni, 24 pirmskolā un viņus mācīs  19            skolotāji.

Par direktora vietnieku mācību darbā šogad sāks strādāt Ēriks Ieviņš, bet angļu valodu 1.-4.klasei mācīs skolotāja Inese Mežgale.

Sirsnīgus sveicienus darba jubilejās saņēma skolotāja Sintija Kļava- 10 darba gadi, autobusa šoferis Normunds Poškus -15 gadi, skolotāja Daiga Poška- 40 darba gadi.

Ar skanīgām dziesmām  pirmklasniekus un visu skolas saimi sveica popgrupa mūzikas skolotājas K.Elksnītes vadībā.

Visiem veiksmīgu Jauno mācību gadu vēlēja Kandavas novada domes priekšēdētājas vietniece G. Cīrule un Zantes pagasta padomes priekšsēdētājs J. Kālis.

 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (70)

Olimpiskā diena 2020!

Kā katru gadu, tā arī šogad, Kandavas novada Zantes pamatskolas un pirmsskolas audzēkņi piedalījās Olimpiskajā dienā,kura šogad iesākās pagasta stadionā. Diena sākās ar kopīga vingrojuma kompleksa izpildi, kuru bija sagatavojušas 8.klases skolniece Samanta Māra Kalniņa un 9.klases skolniece Sindija Leimane. Pēc kopīgās iesildīšanās, katras klases jaunieši sacentās kādā no sporta veidu vinginājumiem, piemēram, roku saliekšanā un iztaisnošanā, tāllēkšanā no vietas u.c., lai noskaidrotu, kurš klasē ir visspēcīgākais , ātrākais, precīzākais. Uzvarētājs saņēma medaļu. Pēc klašu sacensībām, sekoja apļu skrējieni dažādās vecuma grupās.Tie, kuri godprātīgi pildīja uzdevumus, veica apļu skrējienus, saņēma sertifikātus.

Pēc sportiskajām aktivitātēm stadionā, katra klase devās plogingā jeb pārgajienā  ar mērķi  savākt atkritumus. Piemēram, 8.klases skolēni veica vislielāko attālumu - apmēram 12 km.Pēdējos sešos kilometros salasot lielo 120 l atkritumu maisu ar dažādiem atkritumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

EKOskolu rīcības diena

29.10.2018 kur : Zantes pamatskola

Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus veselākas vides vārdā. Šogad kampaņa notiks no 29. oktobra līdz 4. novembrim un vienos vairāk nekā 43 600 skolēnu un 5200 pedagogu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Latviešu animācijas filmu pusstunda

29.10.2018
29.oktobra rītā jauktās vecuma grupas bērni ar interesi gaidīja latviešu animācijas pusstundu. Šajā reizē skatījāmies animācijas filmas, kuras savā bērnībā skatījās viņu vecāki. Noskatījāmies filmas "Si si dra", "Suns Funs un vējš",  "Ezītis miglā" un "Kabata". 

                                                                                                                                                                                                                   Skolotāja Ieva

Mazpulku projekts “Sīpoli Latvijas karoga krāsās” noslēdzies!

17.10.2018 kur : Zantes pamatskola

Tā kā 2018. ir Latvijas simtgades gads, tad viens no Mazpulku prioritārajiem projektiem bija “Sīpoli Latvijas karoga krāsās”.

No 541. Zantes mazpulka tajā iesaistījās 4 mazpulcēni - Madara Krūmiņa, Beāte Dišlere, Ralfs Krastiņš un Marta Vanderzelle. Katrs iegādājās 4 kg sarkano un 1 kg balto sīpolu, iestādīja tos, audzēja, novāca un sagatavoja pārdošanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>


Jaunākās galerijas