Latvijas Mazpulku XXIV sporta spēles «Zaļais starts»10.05.2019

2019. gada 3. maijā Ķekavas novada Daugmales pamatskolā notika Latvijas Mazpulku sporta spēles.

Pasākuma mērķis bija - popularizēt sportiska videi draudzīga dzīvesveida tradīcijas, piedāvājot sportiskas un aizraujošas, veselībai veicinošas un izzinošas sacensības. Pasākums notika Baltā galdauta svētku noskaņā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Zemes dienas01.05.2019

Šajās dienās mūsu skolā aktīva rosība notika pie puķu dobes labiekārtošanas.

Skolotāji, kopā ar skolēniem novāca akmeņus, raka, grāba un stādīja. Šajā dobē aug īpaši augi, kurus kā dāvinājumus esam saņēmuši no skolas bijušajiem absolventiem, mazpulcēniem un gatlandiešu draugiem.

Sākumskolas skolēni parstādīja zaļos augus, kas aug klasē. Kastītēs iesēja samteņu sēkliņas, kas priecēs skolas apkārtni vasaras laikā.

Eko darba vadītāja-sk. Zaiga

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Erudītkonkurss 2019

18.04.2019

18. aprīlī, tieši pirms Lieldienām, skolā notika Erudītu konkurss. Vecāku pārstāvis Jānis Kālis sarūpēja viserudītākos jautājumus 1.-4. klašu skolēniem un 5.-9. klašu skolēniem. Komandās bija izraudzīti skolēni pēc vidējiem augstākajiem sekmju rādītājiem pēc e-klases statistikas. Komandās 4 un 5 cilvēki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Klases vakars!18.04.2019

Pūpoliņiem nopērušies, 

Oliņas jau sakrāsotas, 

Šūpolēs mēs šūposim, 

Odiņus mēs gaiņāsim.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Baltijas Klimata ceļš12.04.2019

Šis pasākums ir daļa no klimata pārmaiņu protesta Baltijas valstīs, kas aicina vērst uzmanību uz pieaugošo klimata krīzi gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī un kuru organizē neformālās studentu kustības “Fridays For Future” Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Klimata ceļā simboliski apvienojās visas trīs Baltijas valstis.

Arī Zantes pamatskolas sākumskolas skolēni, piektdien, pl.12.30 pulcējās skolas pagalmā, lai visi sadotos rokās un izveidotu cilvēku ķēdi ap savu skolu, tā simboliski pievienojoties akcijai.

Eko skolotāja - Zaiga

printēt
<>


Jaunākās galerijas