Zantenieku foto izstāde "Dārza brīnumi 201922.10.2019

18. oktobrī jauktās grupas bērni devās uz Zantes kultūras namu aplūkot foto izstādi "Dārza brīnumi 2019". Bērni ar lielu interesi vēroja dārzeņus, ziedus un ogas. Lielāko daļu izstādes eksponātu visi pazina. Bet pilnīgi noteikti pārsteidza Initas Usas zilie kartupeļi un Aijas Jurkovas gurķi. Arī audzinātāja un auklīte neatpazina šos dārzeņus. 

Interesanti bija vērot arī Paulu Butu pie lielās, baltās petūnijas. Liesma Upmane pārsteidza ar sīpoliem, kuri bija izauguši ļoti lieli. Pensionēta skolotāja Milda Grīsle atrādīja savu raženo šabeļpupu. Izlobot tās pākstis, izrādījās, ka ieguvums ir 202 pupiņas. Sanitas Plotko dārzā šovasar raženi ziedēja rozes un lilijas. Viena no lilijām uzziedējusi ar 29 ziediem. Dacei Rozei atkal siltumnīcā bijis tomātu trakums. Tie vērojami dažādās krāsās un lielumos. Kultūras nama vadītājas Egijas Lāces dārzs 1.septembrī viņu sagaidījis ar uzziedējušu hiacinti un narcisēm. 
Šādus un vēl citus brīnumus mēs redzējām šajā izstādē. Mums patika un iesakām to apmeklēt arī citiem. Tiešām ir to vērts!

                                                                                                                                                                                                                           Skolotāja Ieva

<>


Jaunākās galerijas