Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā

img_20211007_124510.jpgZantes pamatskolas izglītojamie 7. oktobrī devās uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu un piedalījās ekskursijā “Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā”, kas atbalstīta ar Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvu “Latvijas skolas soma”. Zooloģiskajā dārzā izglītojamos sagaidīja gide, kura vadīja šo nodarbību. Ekskursijas maršruts un saturs bija par Latvijas pilsētu ģerboņos atveidotajiem dzīvniekiem. Izglītojamajiem bija iespēja iesaistīties pētnieciskās aktivitātēs. Ekskursijas laikā dalībnieki vēroja dzīvniekus un izzināja to dzīvesveidu savvaļā, klausījās teikas par dzīvniekiem, minēja mīklas. Iepazīto dzīvnieku izskatu salīdzināja ar ģerboņos attēloto, kā arī diskutēja par dzīvnieka izvēli Latvijas novadu pilsētu ģerboņos.


       Nodarbības skolēniem ļoti patika, jo tika iesaistīti dažādās aktivitātēs un radošos meklējumos. Skolēni bija ļoti pārsteigti par to, cik daudz dzīvnieku attēloti Latvijas pilsētu ģerboņos.   Pēc nodarbības bija iespēja aplūkot arī citus zoodārza iemītniekus. 
       Apmeklējām arī jauno Mežaparka estrādi, kur skolēni bija izbrīnīti par tās lielumu. No pašas augšas skolēni pat sniedza nelielu koncertu. 

<>


Jaunākās galerijas