EKO skolas apbalvošanas ceremonija

22. septembrī, raidot no studijas BirojnīcāFacebook tiešraidē, notika ikgadējā Ekoskolu apbalvošanas ceremonija, kurā tika sveiktas 183 skolas no visas Latvijas.

Apbalvošanas pasākuma svinīgajā daļā studijā esošos Ekoskolu pārstāvjus un tos, kuri raudzījās ceremoniju otrpus ekrānam, video sveiciena formātā uzrunāja Latvijas Valsts prezidents Egils Levits , Vides aizsardzības un reģionālās attīstībās ministrs Juris Pūce, Valsts izglītības un satura centra pārstāve Inese Liepiņa un Vides izglītības fonda pārstāvji – Jānis Ulme un Daniels Trukšāns. Studijā viesojās Ilze Dalbiņa no UNESCO Nacionālās Komisijas, kura sveica Ekoskolas žūrijas vārdā, izsakot lielu prieku, ka Ekoskolu programma ar katru gadu kļūst arvien stiprāka un visu skolu un sabiedrību iesaistošāka.

Šajā mācību gadā 110 Latvijas Ekoskolas saņēma prestižo starptautiskā Zaļā karoga apbalvojumu. Arī mūsu-Zantes pamatskola ir šo skolu skaitā. Tāpēc arī šajā mācību gadā  turpinām veikt “zaļos darbus!” Atsaucoties  Lielās talkas aicinājumam,   pie skolas iestādījām 7 “Laimes kokus”. Lai aug,  nes prieku un laimi visai  skolas saimei!

Skolotaja-Zaiga

<>


Jaunākās galerijas