Ugunsdzēsības sporta sacensības “STIPRIE, VEIKLIE”

16.05.2022

whatsapp-image-2022-05-13-at-3-17-46-pm.jpg2022.gada 13.maijā Saldus tehnikums organizēja ugunsdzēsības sporta sacensības “STIPRIE, VEIKLIE” ar izvēršanos no autocisternas. No Zantes skolas piedalījās 4 komandas, kuras pārstāvēja Zantes BUB. Jaunie ugunsdzēsēji sacentās ar Saldus, Tērvetes, Grobiņas, Valmieras amata brāļiem.
     Katram bija iespēja pārbaudīt savas sadarbības prasmes komandā, izaicināt sevi spēkā, ātrumā un erudīcijā.
     Vislielākais prieks par sacensību jaunākajiem dalībniekiem – komandu ZIBENS – Rūdis, Ronis, Artūrs Šteins, Dagnija Rusmane, Evita Rusmane, Markuss Mušketovs. Lai arī 6.vieta, tomēr prieks par labi pavadītu laiku un jaunām prasmēm. Meiteņu komandu pārstāvēja – Viktorija Koļcova, Ieva Krūmiņa, Monta Rasa, Annija Savva, Adriāna Mušketova, kuras šoreiz palika 5.vietā. Meitenes atzina, ka ieguvušas jaunu, interesantu un neikdienišķu pieredzi.
   Esam gandarīti par iegūto 3.vietu jauniešu grupā līdz 18 gadu vecumam, kuru ieguva puišu komanda MTZ – Māris Maksimovs, Māris Uldis Doniņš, Kārlis Kālis, Kristiāns Bilavs, Raivis Bilavs.
   Zantes BUB pārstāvēja un 3.vietu savā grupā ieguva arī sieviešu komanda, kuras sastāvā šogad – Inita Šmite, Anda Besere, Aija Karlsone-Gulbe, Ērika Matule, Kristīne Elksnīte.
   Lai arī bijām satraukušies, ka bija iespējams tik maz veltīt laiku treniņiem, esam pateicīgi par iespēju parādīt, ka Zantes pagastā dzīvo enerģiski un aktīvi cilvēki, kuriem rūp mūsu visu drošība un gods!
   Paldies Zantes BUB valdes priekšsēdētājam Jānim Kālim par sagādāto komandu noformējumu, sporta jostām un ķiverēm. Esam gatavi nākamajiem startiem!

<>


Jaunākās galerijas