Lapas karte

Jaunumi

"Griezies dejā pavasarī"

19.04.2024

img-20240419-wa0032.webpZantes kultūras nama skatuves grīda bija karsta! 19.04.2024. pilnu skatītāju zāli pulcēja brīnišķīgs bērnu dejotāju un dziedātāju koncerts “ Griezies dejā pavasarī”. 
Pie mums uz Zanti atbrauca Brocēnu kultūras centra tautas deju kolektīvs “Pumpuriņi” un vadītāja Elza Hāzena,
Jaunpils Kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Pilskundziņi”,
Jaunpils vidusskolas 1.klases tautu deju kolektīvs,
Irlavas kultūras nama bērnu deju kolektīvs “Abaviņa”,
Jaunpils Kultūras centra meiteņu ansamblis “Lai ir ” un visu šo kolektīvu vadītāja Agita Troškā- Grāvīte,
 Kandavas deju skolas 2.klases dejotāji,
Pūres kultūras nama tautas deju kolektīvs “Jampadracis” un abu kolektīvu vadītāja Inese Cīrule,
 Pūres pamatskolas tautas deju kolektīvu “Pūrīte” un vadītāja Inga Kļaviņa- Zariņa.
Goda lieta savās mājās uzņemt viesus, uzstājoties ar saviem deju priekšnesumiem. Malači Zantes pamatskolas 1.-4.klases tautas deju kolektīvs un Zantes pamatskolas 5.-9.klases  tautas dejas kolektīvs un brīnišķīgā šo kolektīvu vadītāja un šī sarīkojuma organizatore Marita Dišlere! 
 
Dejotāji ir viena burvīga tauta! Katrs kolektīvs savā dejā pauda raksturu, prieku, emocijas, sadarbību, spēju tikt galā ar nestandarta situācijām, štrunts, ka pastala atsienas- tik uz priekšu un ar prieku! Bauda skatīties! Mums aug tik skaistas meitas un puiši! Deja patiešām dod spēku, deja dod izturību, deja  neļauj stāvēt uz vietas. 
Prieks, rada prieku! Uzmundrinošus, siltus vārdus un saldus mirkļus veltīja Zantes pamatskolas direktore Kristīne Elksnīte. Pārsteigumu mums sagādāja Pūres kolektīvs, kuri braucot uz Zanti nebija pabraukuši garām Pūres šokolādes bonbongu ražotnei! Paldies! 
Šādi sarīkojumi veiksmīgi noris, ja ir cilvēki uz kuriem var droši paļauties un mums tādu ir! Liels paldies un “cepuri nost” jums Daiga Poška, Tija Tripāne , Aija Karsone-Gulbe, Irīna Buta, Inga Ozola Inkina, Dace Rasa, Egija Lāce! Saules mūžu dejai!

                                                                                                                                   Ar cieņu, Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (35)

Noslēdzies bateriju vākšanas konkurss

17.04.2024

img-20240509-wa0020.webp


17.aprīlī noslēdzās bateriju vākšanas konkurss! Zantes skolēni  šajā mācību gadā savāca 141 kg!

                                                                           Skolotāja Elita Ose

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Zantes pamatskolas skolēni piedalās 4.-6.klašu atklātajā konkursā “”SMART- Smaidi, Mācies, Atmini, Radi, Tiekamies!””.

12.04.2024

img-20240412-wa0014.jpg

12.04.2024. Zantes pamatskolas skolēni Krišjānis Inkins no 4.kl., Anastasija Narkuss no 5.kl., Kate Liberga no 6.kl. pārstāvēja skolu Tukuma Mākslas muzejā, piedaloties 4.-6.klašu atklātajā konkursā “”SMART- Smaidi, Mācies, Atmini, Radi, Tiekamies!””.  
Konkursa saturs saistīts ar praktisku un teorētisku darbību – apgūt mākslas darbu analizēšanas pamatiemaņas, apliecināt prasmes izteikt un pamatot viedokli, risināt nestandarta uzdevumus, analizēt un izvērtēt informāciju, orientēties telpā, izteikties krāsās un materiālā. 
Mūsu skolēni apzinīgi un apņēmības pilni strādāja, apskatīja gleznu galeriju, analizēja darbus, nosūtīja kopīgi izveidoto elektronisko pastkarti. Muzeja darbiniece mūs ļoti viesmīlīgi uzņēma, parādīja un pastāstīja par speciālo stiklu, ko izmanto ierāmējot darbus, lai neveidojas atspīdums, pastāstīja kādai jābūt telpu gaisa temperatūrai un mitrumam, lai darbi labi uzglabātos, rādīja pašu ierīci, ar ko muzejā to mēra. Parādīja mums visas muzeja ekspozīcijas, arī āra- laternu ekspozīcijas. Izzinošs, radošs, darbīgs, vērtīgs skolas rīts Tukuma Mākslas muzejā. Paldies!

                                                                                                                                Skolotāja Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Zantes pamatskolas teātra pulciņš Svilpis piedalījās skolēnu teātra uzvedumu festivālā “Dedzi gaiši uguntiņa!”

11.04.2024

img-20240411-wa0029.jpg11.04.2024. Zantes pamatskolas teātra pulciņš Svilpis pārstāvēja skolu Tukuma novada izglītības iestāžu un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivālā “Dedzi gaiši uguntiņa!” Kandavas kultūras namā. Festivālā uz skatuves kāpa 10 teātru kolektīvi. Mēs Zantes pamatskolas teātra pulciņš Svilpis,šoreiz pavisam jaunā sastāvā : Rinalds Liskops-1.kl., Sanija Cabule un Lūcija Gilova -3. kl., Krišjānis Inkins un Sabīne Bemane- 4.kl., Signe Ņikuļina -5.kl, Alise Ļisicka -7.kl. Parādījām nelielu lugu “Zupa bez sāls”. Ar humoru, ar sāli par pašiem labākajiem bērniem, kuri vēlējās sagādāt māmiņām pārsteigumu, izvārot zupu. Guvām ļoti labu pieredzi, gandarījumu un prieku, saliedētību, draudzību un toleranci. Izbaudījām skatuves un aizkulišu burvību.Ļoti interesanti bija skatīties pārējo festivāla dalībnieku sniegumu. Paldies žūrijai par izvērtējumu, veselīgo kritiku, iedvesmu turpmākajām teātra spēlēm! Paldies organizatoriem! Paldies bērnu vecākiem par atsaucību! Paldies jaukajām skolas pavārītēm par proviantu, lai aktieriem būtu pilns puncis un labs prāts! Paldies visiem, visiem, kuri turēja īkšķus!

                                                                              Teātra pulciņa Svilpis vadītāja Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Zantes pamatskolā viesojās NMPD profesionāļi

10.04.2024

img-20240410-wa0048.jpgKarjeras dienu ietvaros , 10.04.2024., Zantes pamatskolā ieradās profesionāļi no NMPD Roberts Trencis un Imants Upītis. Ļoti, ļoti vērtīga, izzinoša, praktiska nodarbība!  Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta pārstāvji pastāstīja skolas saimei par savu profesiju, tās specifiku, parādīja lielu daļu no līdzi paņemtās tehnikas, inventāra, rādīja un pamācīja kā pareizi elpināt, kā bērns var pagriezt lielu pieaugušo, parādīja kā ieliek cilvēku vakuuma maisā, parādīja somu, ko ņem līdzi uz izsaukumiem un tās sastāvu, uztaisīja kardiogrammu, parādīja kā strādā elektrošoks u.c. Skolēniem un skolotājām radās daudz jautājumu uz kuriem NMPD pārstāvji sniedza atbildes. Nodarbības otrajā daļā devāmies apskatīt NMPD auto arī no iekšpuses, iedarbinātas visas sirēnas, tika nodemonstrēts ķēžu krēsls ar ko cietušo iespējams novest pa kāpnēm. Izsaku lielu, lielu paldies visas Zantes pamatskolas vārdā par jūsu darbu NMPD, paldies par šo vērtīgo nodarbību!

                                                                                                                Ar cieņu, skolotāja Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (57)

Lieldienas

30.03.2024 - 01.04.2024

75.gadu komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

25.03.2024

img-20240325-wa0073.jpg


Šodien, 25.03.2024. Zantes pamatskolas saime pieminēja 1949. gada 25. marta deportācijas, kad no mūsu Latvijas tikai izvesti vairāk kā 43 000 cilvēku. Paldies 8.klases skolēniem Adriānai Mušketovai, Lindai Grinšponei un Artūram Šteinam par drosmi un atsaucību!

                                               Skolotāja Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (8)
<>


Jaunākās galerijas