Jaunumi

Ledus skulptūras janvārī.

4bd9c14f_c21f_44f9_8530_8937997a664c.jpg


 5.-6. gadīgās grupas bērni priecājas par balto , sniegoto Ziemu. Ziema ir tik jauka- var velt sniega vīrus, braukt ar ragaviņām , pikoties un zīmēt eņģeļus sniegā. Un   balto ziemu, mēs varam izrotāt ar viņas pašas rotām,   ledus skulptūriņām.

Bērni iekrāsoja ūdeni ar guašas krāsām, kārtoja no dabas materiāliem kompozīcijas un to visu salika  plastmasas traukos. Kad daba bija sasaldējusi  kompozīcijas, bērni tās izkarināja kā lukturīšus krūmos pie bērnudārza.

    Sk.Marita

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Ziemassvētki pirmsskolā!

whatsapp_image_2021_01_27_at_11_00_02_2.jpg


Reiz skaistā  ziemas dienā no mākoņa maisa bira sniegpārslas. Sniegpārslas griezās sniega dejā un viss kam viņas pieskarās, pārvērtās par mirdzošu rotu. Likās, ka pasaule mirdz mazos, košos dimantiņos. Visapkārt virmoja  kaut kas noslēpumaini jauks- tā bija svētku sajūta.  Bija ieradušies Ziemassvētki- laiks kad visapkārt valda miers, labestība.

 Zantes pamatskolas pirmsskolas 5.- 6.gadīgo bērnu grupā arī valdīja prieks, satraukums un vēlēšanās svētkos būt visiem kopā. Svētku pasākumā bērni iejutās pasaku varoņu lomās. Grupas auklīte iejutās Pasakas lomā , kas aicināja visus pasaku varoņus Ansīti , Grietiņu un Raganu, Sarkangalvīti un vilku, Trīs siventiņus, Sniega māti un divus velniņus svinēt Ziemassvētkus kopā ar viņu pie izgreznotās egles Pasaku mežā. Bērni dziedāja, dejoja, skaitīja dzejoļus un priecājās par skaistajiem svētkiem.

    Sk.Marita

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Zīmējumu un domrakstu konkurss par Latvijas Republikas Satversmi!

Noslēdzies Satversmes tiesas 2020. gada septembrī izsludinātais skolēnu zīmējumu un domrakstu konkurss par Latvijas Republikas Satversmi!

Satversmes tiesas izsludinātajā konkursā, kas bija veltīts mūsu valsts pamatlikumam – Latvijas Republikas Satversmei (turpmāk – Satversme), zīmējumu konkursā 6. klasēm tika iesūtīti 239 zīmējumi, 9. klašu grupā tika iesūtīti 39 domraksti un 12. klašu grupā arī tika iesūtīti 39 domraksti. Konkursā tika pārstāvētas 66 skolas, aptverot visus Latvijas reģionus.

Zīmējumu konkursā “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās” Latvijas Mākslas akadēmijas atzinības rakstus saņem

Zantes pamatskolas skolnieks Kārlis Cinkuss. Pedagoģe Elita Ose. 111.jpg

Ziemas prieki jauktajā grupiņā

18.01.2021 kur : Zantes pamatskola

img_20210118_110636.jpgSniedziņš krīt, sniedziņš krīt,

Visu zemi apsedz drīz.

Sniedziņš krīt uz vaidziņiem,

Sniedziņš krīt uz pleciņiem,

Sniedziņš krīt uz kājiņām,

Iekrīt mūsu rociņās -

Ai, cik priecīgas ir tās!

                (B. Brice)


Ar lielu nepacietību, jauktās grupas bērni, gaidīja sniegu. Un beidzot tas ir klāt. Pirmās tapa sniega pikas un sākās lielā pikošanās. Tad braucām no kalna  ar ragavām un "ābolīšiem". Rīkojām sniega brišanas sacensības, kurās uzvarēja draudzība. Taisījām arī sniega salūtu. 

Gribējām celt arī sniegavīru un sniega sienu, bet ārā ir pārāk liels sals. Tāpēc sniegā veidojām sniega eņģeļus un zaķi.

Ļoti ceram, ka ziema mūs vēl kādu laiku lutinās ar sniegu. Mums ļoti patīk dažādas aktivitātes ārā.

                                                                                                                                                Skolotāja Ieva

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Akcija – “Palīdzi, ja vari!”

gettyimages_1060748862.jpgKlusais Ziemassvētku laiks Zantes pamatskolā nāk ar tradīciju, atbalstīt un palīdzēt Zantes pagasta vientuļajiem  cilvēkiem.

Skolēni, viņu vecāki, skolotāji un pārējie  skolas darbiniek tika aicināti sagādāt nelielu pārsteigumu cilvēkiem, kuri savu mūžu veltījuši mūsu pagasta attīstībai, izaugsmei un grūti strādājuši! Skolas rūķis, ievērojot visus piesardzības pasākumus, šogad apciemoja un iepriecināja 14 zanteniekus!

Paldies ziedotājiem – Gunitai Spruktei, Lailai Šaicanei, Tijai Tripānei, Kristīnei Elksnītei, Zaigai Puriņai, Butu ģimenei, Klagu ģimenei, Ievas Ābeles ģimenei, Ineses Mežgales ģimenei, Oliņu ģimenei.

 

Skolas vārdā – sk. Z.Puriņa

​ Ziemassvētkus gaidot Kandavas novada Zantes pamatskolā

22.12.2020


Mazs saules stariņš - šodienai, 

un rītdienai - lai arī! 

Mazs sirsnīgs smaidiņš - cerībai, 

un ticībai - lai arī! 

Mazs saules stariņš - dienai šai, 

un lai ir naktij arī! 

Tik mazs un kopā spēcinošs, 

lai sirdī drošs un starojošs!

            Tik precīzi vārdi šobrīd! Mums visiem šajā sarežģītajā laikā, lai nepietrūkst spēks un cerība rītdienai! Attālinātās mācības 5.-9.kl. skolēnus ir nogurdinājušas. Arī mazie ķipari-1.-4.klase –bažīgi raugās nākotnē. Vai pēc brīvlaika uzsāksim mācības skolā? Vai nāksies izturēt cīņu ar IT tehnoloģijām?

            Šodien, pēdējā mācību dienā, 1.-4.klases skolēni, ievērojot visus šobrīd noteiktos drošības pasākumus, attālināti priecēja visu skolas saimi skaisti izdekorētā zālē, sniedzot nelielu video koncertu. 

            Šogad izpalika skolas labinieku sveikšana klātienē. Rūķi liecības un saldumu paciņas, kā pārsteigumu, nogādāja adresātiem pa dažādiem ceļiem-vedot, nesot, no rokas rokās nododot.

            Mēs lepojamies ar  skolēniem, kuri semestri beidza ar labām un teicamām sekmēm:

1.klases skolniece Sabīne Bemane

3.klases skolnieces Paula Buta, Vanesa Fekļistova, Elizabete Grinvalde

4.klases skolnieks Aleksanders Klags

5.klases skolniece Kristiāna Puriņa

6.klase skolnieki Annija Savva, Dārta Cinkuse, Kristers Oliņš

7.klases skolniece Viktorija Koļcova

8.klases skolnieks Māris Uldis Doniņš

9.klases skolnieces Anete Linda Dišlere, Marta Vandarzelle, Madara Kūmiņa, Elīza Oliņa.

Pateicību no portāla uzdevumi.lv saņēma 4.klases skolnieks Aleksanders Klags, 3.klases skolniece Vanesa Fekļistova, 6.klases skolnieks Roberts Stols, kuri dala 1.-3.vietu skolas klašu topā. 

            Gaišus, priecīgus un cerību pilnus Ziemassvētkus!

Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas