Jaunumi

Rotaļu laukuma izveide pašiem mazākajiem​

24.08.2022

3-1.jpgBiedrība “ ZANTES DĀMU KLUBS”  ar Lauku atbalsta dienesta un Tukuma novada pašvaldības finansiālu atbalstu realizējis projektu “ Rotaļu laukuma izveide pašiem mazākajiem” (Projekta nr. 22-08-AL14-A019.2205-000002)  13 973.31 eiro apmērā. Projekta rezultātā Zantes pagasta Skolas ielā 4 uzstādītas piecas jaunas ierīces – karuselis, smilšu kaste, koka spēļu namiņš, vingrošanas un rotaļu komplekss, tādējādi iekārtojot atbilstošu un drošu publiski pieejamu rotaļu laukumu bērniem no 1.5 līdz 5 gadu vecumam. Paldies SIA “GoPlay”  par savlaicīgi un kvalitatīvi izveidoto rotaļu laukumu, izvēloties piemērotākos un drošākos materiālus pašiem mazākajiem Zantes pagasta iedzīvotājiem. Saudzēsim ierīces, lai pēc iespējas ilgāk tās kalpotu!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zinību diena!

22.08.2022

zinibu-diena-2.jpg

Izlaidums Zantes pamatskolā

whatsapp-image-2022-06-16-at-8-41-39-am-3.jpg

Vēl mirkli esam kopā visi,
     Saulaini un cerību pilni,
     Vēl nezinam, ko pasaule mums nesīs,
     Vēl nezinam, kas tajā sagaidīs.

Zantes pamatskolā, šī gada 9.klases skolēniem, ir izskanējis gan pēdējais zvans, gan satraucošs izlaiduma pasākums. Šogad apliecību par pamatizglītību saņēma 13 absolventi. Tradicionāli izlaiduma svinīgā daļa norisinājās Zantes kultūras namā, skanot dziesmām, sirsnīgiem apsveikumiem un laba vēlējumiem tālākajā ceļā.

Klases audzinātāja Tija

Lasīt visu ziņu galerija (37)

“Pēdējā zvana” pasākums Zantes pamatskolā

          

whatsapp-image-2022-06-07-at-1-19-06-pm-1.jpg                                                                                                                                 “Ej nešaubies, ceļš labi sācies,

                                                                                                                                   No Tevis dzīve prasīs daudz.

                                                                                                                                   Ej mūžu dzīvo, mūžu mācies

                                                                                                                                   Un visu mūžu audz.”

Nu jau 9. klases skolēniem sācies eksāmenu laiks. Pavisam drīz arī izlaidums, bet 20. maijā tika svinēts ”Pēdējais zvans”. Zvanam skanot, 8. klases skolēni pavadīja 9. klases audzēkņus uz savu pēdējo klases stundu. Šo dienu  jo īpašu mūsu skolas topošajiem absolventiem centās padarīt 8. klases un jaunāko klašu skolēni.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

PĒDĒJĀ SKOLAS DIENA!

Nemanot ir paskrējis kārtējais mācību gads, tūlīt, tūlīt sāksies skolēnu vasaras brīvlaiks, tāpēc ir laiks atskatīties, kā mums šajā mācību gadā ir veicies!

Kā ierasts, arī šogad tika pasniegtas Zelta, Sudraba un Bronzas liecības.

Sudraba liecību saņēma 4.klases skolniece Paula Buta ar vidējo vērtējumu 8,55 balles.

Bronzas liecības saņēma 5.klases skolniece Dagnija Rusmane - vidējais vērtējums 7,69 balles un 9.klases skolnieks Māris Uldis Doniņš - 7,81 balles.

Skolēniem, kuriem pietrūka tikai nedaudz līdz pašam labākajam rezultātam, tika pasniegtas pateicības par labiem un teicamiem mācību sasniegumiem. Pateicības saņēma:

  • Lūcija Gilova 1.klase
  • Ralfs Gilovs 3.klase
  • Vanes Fekļistova 4.klase
  • Evita Rusmane 6.klase
  • Annija Savva 7.klase
  • Markuss Mušketovs 7.klase
  • Viktorija Koļcova 8.klase
  • Lāsma Petrina 8.klase
  • Ieva Krūmiņa 8.klase
  • Māris Maksimovs 9.klase

Izvērtējot skolēnu mācību sasniegumu izaugsmi, tika pasniegtas divas izaugsmes balvas - Alise Zorgei 3.klase, kura savus mācību sasniegumus, salīdzinājumā ar pirmo un otro semestri,  uzlaboja par 0,67 ballēm un Māris Maksimovs 9.klase savus rezultātus uzlabojis par 1,25 ballēm

Nominācija "Mazais Gada skolēns 2022" tika pasniegta 4.klases skolniecei Vanesai Fekļistovai.

Nominācija "Gada skolēns 2022" saņēma 8.klases skolniece Viktorija Koļcova.

Nomināciju "Gada skolotājs 2022" izpelnījās skolotāja Elita Ose.

Tā kā esam EKO skola, tad šajā mācību gadā paldies tika teikts visiem, kuri aktīvi piedalījās makulatūras, bateriju un nolietoto elektropreču vākšanā.

Par 2021./22. mācību gada "Zaļo cilvēciņu" tika atzīta Doniņu- Fekļistovu ģimene, kuri kopā nodeva 500kg makulatūras.

Pateicība tika izteikta Monta Liepiņas ģimenei par savāko un nodoto makulatūru 500kg apmērā.

Veicināšanas balvu par aktīvu dalību bateriju vākšanas konkursā pateicību saņēma Viktorija Koļcova.


Par aktīvu dalību skolēnu līdzpārvaldē pateicību saņēma Viktorija Koļcova, Markuss Mušketovs, Monta Rasa un Māris Doniņš.

Paldies visiem par ieguldīto darbu! Lai saulaina vasara!


Lasīt visu ziņu galerija (42)

Ģimenes diena Zantes skolā!

                                                                                                     

whatsapp-image-2022-06-05-at-8-16-13-am-1.jpg26.maijā, skolā notika liela rosība. Pēc ilgāka laika pārtraukuma skolā norisinājās - Ģimenes diena.
     Ļoti labi apmeklētais pasākums bija izdevies. Kopā uz pasākumu bija ieradušies ap 80 dalībnieku. To šoreiz organizēja vecāku padome sadarbojoties ar skolas Jaunsargiem. Aktīvais Jaunsargu vadītājs - Jānis Pūpols ar savu komandu - Saldus un Zantes jauniešiem skolas parka teritorijā izveidoja 9.stacijas, kuras atraktīvā, sportiskā veidā sacentās savā starpā. Pavisam pieteikušās bija 10 komandas. Komandā darbojās ģimene, draugi un paši jaunieši. Cīņas spars, draudzība un saliedētība veicināja kopā būšanu. Pēc stafetēm, vecāku padomes pārstāvji visus dalībniekus un skatītājus cienāja ar zupu, kas tika vārīta skolas parkā uz ugunskura. Paldies - vecāku padomes vadītājai Irīnai Butai ar komandu par līdzdarbošanos.
Pasākuma noslēgumā tika apbalvotas atraktīvākās un  veiklākās ģimenes. 
     Visu mācību gada Zantes skolēni mācījušies spēlēt - mazo mūzikas instrumentu -  ukulelli. Pasākuma izskaņā iegūtās prasmes noderēja kopējā sadziedāšanās aktivitātē. Loti lielu darbu ieguldījusi skolas direktore K.Elksnīte, mūzikas instrumenta apmācībā un kopējā Ģimenes pasākuma noskaņā.

Paldies visiem, kas atnāca!

 

Lasīt visu ziņu galerija (27)
<>


Jaunākās galerijas