Ziemassvētku pasākums "Vecīša cimdiņš" Zantes pirmsskolas grupās

19.12.2016

19. decembrī Zantes pamatskolas pirmsskolu grupu bērni svinēja Ziemassvētkus. Šoreiz Zantes pamatskolas pirmsskolu grupu bērni Ziemassvētku pasākumā izspēlēja ludziņu "Vecīša cimdiņš".

Paši mazākie (jauktās grupas bērni) bija lāči, vidējie (piecgadnieki) zaķi un vilks, bet lielākie (sešgadnieki) pelītes, muša, gailis un vecītis. Spēlējot teātri,  dziedot dziesmas, dejojot un  skaitot dzejoļus bērni ar prieku parādīja šo lugu vecākiem.

Pēc uzveduma bērnus apciemoja Ziemassvētku vecītis. Viņš pārbaudīja kā bērni dzied un skaita dzejoļus, kopā ar bērniem gāja rotaļās. Atzinis, ka mūsu bērni ir lieli malači, izdalīja visiem saldumu paciņas.

TAUTAS BUMBAS SACENSĪBAS!

23.11.2016

23.novembrī 4.-5.klašu meiteņu un zēnu komandas piedalījās Kandavas novada tautas bumbas sacensībās. Sacensības notika K.Mīlenbaha vidusskolā un sporta hallē. Kopskaitā bija 10 komandas.

Meiteņu komanda ieguva 3.vietu, zēnu komanda 4.vietu. Apsveicam!

Meiteņu komandā piedalījās – M. Krūmiņa, M. Vanderzelle, S. Šneidere, K. Liepiņa, E. Celmiņa, S. Ābele,A.Dišlere, L.Ziemele, E.Oliņa.

Zēnu komandā – M.Doniņš, K.Kālis, R. Puškins, A.Lūsis, K.Bīlavs, K.Doniņš, G.Beseris, K.Zonbergs, R.Krastiņš.

                                                                                                                     Sporta skolotāja

Lāčplēša dienas Ierindas skate!

11.11.2016

11.novembrī notika ikgadējā ierindas skate. Šogad piedalījās visas klases, arī 1.klases skolēni.

Skolēnu sniegumu un prasmes vērtēja žūrija –vecāki  E. Lāce, I.Timoškina, U. Oliņš, skolotājs N.Kupcāns un direktore K.Elksnīte. 1.-4.klašu grupā uzvarētāji ir 1.-2.klase, kas priecēja visus ar savu priekšzīmīgo sniegumu. 2.vieta 4.klasei, 3.vieta – 3.klasei.  5.-9.klašu grupā labākie – 9.klase, 2.vieta – 7.klasei, 3.vieta – 6.klasei. Arī 5.un 8.klases soļoja ļoti labi. Šogad īpaši klases bija piestrādājušas pie noformējuma. Paldies klases audzinātājiem!

Atbildīgs uzdevums ir komandierim. No viņa prasmēm ir atkarīgs visas klases rezultāts. Tāpēc viņi tika vērtēti īpaši. Labākais komandieris 1.-4.kl. grupā Roberts Stols – 2.klase, 5.-9.kl. grupā – Valērija Demidova – 7.klase.

Paldies visiem!

                                                                                                                                  Sporta skolotāja

Konkurss ‘’Cildens mans novadiņš”

10.11.2016

10.novembrī Kandavas jauniešu centra “Nagla” zālē notika novada skolu 8.- 9.klašu konkursa “Cildens mans novadiņš” noslēguma pasākums. Tajā piedalījās 8.klases skolnieki Daina Krūmiņa un Niks Brīvers, 9.klases skolniece Gunita Pole.

Šī gada konkursa tēma bija „Manas pilsētas/pagasta ievērojamākās personības 20 gadsimta sākumā un tagad”.  Šī gada tēmas  ietvaros tika apzināti pagastu un pilsētas ievērojamākie ļaudis, uzzināts ar ko viņi bija ievērojami senāk un tagad, kāds ir viņu ieguldījums pagasta/ pilsētas dzīvē. Mūsu skolēni bija sagatavojuši prezentāciju par Kurzemes cietokšņa muzeja īpašnieku I. Bruci. Otrs uzdevums bija izveidot gleznu “Latvija gadalaikos”. Niks gleznā attēloja mūsu skolas ozolu dažādos gadalaikos un to interesanti prezentēja.

Paldies skolēniem par darbu !

                                                                                                                                                 Skolotāja L. Šaicane

Projektu nedēļas 2.diena

09.11.2016

9.11.2016. projekta nedēļas ietvaros gatavojām mūzikas instrumentus- lietus kokus, bungas un dažādus grabināmos instrumentus. Instrumentu gatavošanai tika izmantoti skolēnu līdzpaņemtie materiāli - tukšas pudelītes, ietinamo papīru, folija, tualetes papīra, roku dvieļu pārpalikušās čaulas, plastmasas spaiņi bungu gatavošanai. Dažādi dabas materiāli- rīsi, zirņi, pupas u.c, grabināmo instrumentu gatavošanai. Skolēni ar lielu interesi darbojās instrumentu darināšanā un bija priecīgi par paveikto. Noslēgumā izmantojot darinātos mūzikas instrumentus vienojāmies kopīgā dziesmā ,,Mārtiņš brauca ziemas ceļu,, tā ievadot Mārtiņdienu.


                                                                                                                                                Skolotāja Sandra

Kurzemes un Zemgales novadu Mazpulku projektu forums

22.10.2016

 22. oktobrī Kandavā notika Kurzemes un Zemgales novadu Mazpulku  projektu forums. Zantes Mazpulku šogad pārstāvēja čaklākie mazpulcēni- Niks Brīvers, Artūrs Heidingers, Beāte Dišlere un Madara Krūmiņa.

Niks šajā gadā audzēja burkānus un veica interesantu pētījumu par burkānu sēšanu, ka arī  pagatavoja dažādus našķus no burkāniem.

Beāte, Artūrs un Madara piedalījās projektā „Kartupeļu pētījums”. Mazpulcēni pētīja dažādas kartupeļu šķirnes: Beāte – „Magdalēna”, Artūrs – „Imanta”, Madara – „Borodzjanskij rozovij”.

Niks par projektu „Burkāni manā dārzā” ieguva  1. vietu un 3. pakāpes       sertifikātu.

Beāte ieguva 2. vietu un 2. pakāpes sertifikātu

Artūrs  - pateicību un 3. pakāpes sertifikātu

Madarapateicību un 1. pakāpes sertifikātu.

Zantes Mazpulks apbalvošanai ar Latvijas Mazpulku Padomes Atzinības rakstu šogad izvirzīja Nika Brīvera mammu – Māru Brīveri. Kā dāvanu viņa saņēma ābelīti. Lai tā aug un dāvā augļus, kas liecina par ģimenes kopīgu darbu, jo tikai sadarbībā ar vecākiem var gūt teicamus panākumus un sasniegumus. Paldies arī citiem vecākiem, kas palīdzēja saviem bērniem veikt pētījumus.

Lepojamies ar Signi Petrovu un skolotāju Anitu Gaili par sasniegumiem Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2016"

14.10.2016

2016.gada 14.oktobrī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā, lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem un jaunajiem zemniekiem pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa "Sējējs 2016" balvas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas