Tēvu diena Zantē 201924.09.2019

  Tēvu dienā Zantē

       12. septembrī ar atraktīvām izdarībām un desiņu cepšanu ugunskurā turpat Zantes skolas parkā tika svinēta Tēva diena. Vairāk gan Tēva diena izvērtās par ģimenes dienu, jo komandas, kurām bija jāpieveic septiņi skolotāju sagatavotie kontrolpunkti, grupējās visdažādākajās kombinācijās, to skaitā arī māsu un brāļu vai arī draugu kompānijās.

      Uzdevumi bija visdažādākie – sākot ar precīzu zāģēšanu, kur “uz aci” vajadzēja no koka sprunguļa atdalīt tieši piecus centimetrus, un beidzot ātrumsacensībām, kur konkrētā laika nogrieznī bija uz vienu pusi jāsagriež pļavā izkaisīti metāla vāciņi. Neskaitot pieminēto zāģēšanu, bija arī citu pavisam praktisku un ikdienā noderīgu prasmju demonstrējumi. Nu, piemēram, bērni kopā ar vecākiem varēja apgūt kartupeļu mizošanas pamatiemaņas vai izlocīt papīra kuģīti.

     Pasākuma norisi padarīja vēl jautrāku MINJONA ierašanās.  MINJONS gan uzmundrināja dalībniekus, gan jautri uzdejoja, gan arī „iepozēja” kopējā bildē.

       Noslēdzot sacensību, kur par katru paveikto darbiņu varēja saņemt zīmodziņus, bija iespēja savu tēti, mammu vai citu līdznācēju pārģērbt par kādu pasaku tēlu, kā arī piedalīties loterijā.

    Visas loterijas biļetes bija ar laimestu.  Galveno balvu – ”super” lāpstu, vinnēja Kristers Oliņš ar savu komandu! 

 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Tēvu diena!06.09.2019

printēt

Zinību diena!06.09.2019

Tālumā aiz košiem siliem

Noskan sapņains skolas zvans

Ir nu atkal klāt tas brīdis,

Kad uz skolu doties laiks.

 

   Ar rudens ziedu pušķiem, ar atklaredzēšanās prieku, ar pirmklasnieku biklajiem smaidiem , ar vecāku un skolotāju uzmundrinošajiem ceļa vārdiem jaunajā mācību gadā atkal atnākusi Zinību diena. Visus klātesošos sveica un labus ceļa vārdus jaunajā mācību gadā novēlēja skolas direktore K.Elksnīte, Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece G.Cīrule, Zantes pagasta pārvaldes vadītājs J.Kālis, Zantes ģimenes atbalsta centra vadītāja A.Švāne un vecāku padomes pārstāvji.

   

Skolas direktore ar divu ņipru žurkulēnu Koko un Riko palīdzību (M. Rone un A. Šulca) skolas saimē uzņēma septiņus pirmklasniekus:

  • Patrīciju Gerasimovu
  • Ralfu Gilovu
  • Artūru Līci
  • Rafaelu Jāni Reinfeldu
  • Adrianu Verneru Roni
  • Alisi Zorgi
  • Markusu Gaļicki .

Pa zinību līkločiem 1.klasi vadīs audzinātāja D.Poška.

   Ar skaļām ovācijām tika godināta skolotāja A. Krūtaine, kuras pedagoģiskais darba stāžs ir 49 gadi. 25 gadu  darba jubileju atzīmēja skolotāja Z.Puriņa , 10  - I. Ērgle, 5 – M.Jakuško, 10 - tehniskā darbiniece L.Dišlere.

   Skolotāju saimi papildināja jaunā skolotāja A.Besere.

Lai izdodas piepildīt visas 35 mācību nedēļas!

 

                                                                                                                  Pasākuma organizatore sk. A. Grundmane

   

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Ugunsdzēsēji sacenšas Tērvetē13.07.2019

2019.gada 13.jūlijā Kandavas novada Zantes pamatskolas skolēni un Zantes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandas (BUB) piedalījās Tērvetes novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju sacensībās, ceļojošās balvas izcīņā. 

Diemžēl neizcīnījām ceļojošo balvu, tomēr lepojamies ar mūsu cilvēkiem, kuri atrada laiku būt kopā un ar šīm aktivitātēm bija gatavi pārstāvēt mūsu pagastu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Izlaidums 2019

15.06.2019

Tālumā varavīksnes tilts

Krāsains, kā vēl nekad nav bijis.

Krāsainais ceļš pie devītajiem iet

Un pavēl viņiem ceļā doties.

15.jūnijā Zantes pamatskolā notika izlaidums. Lielā, svinīgā un reizē arī krāsainā diena bija astoņiem 9.klases beidzējiem. Šoreiz izlaidums – varavīksnes noskaņās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Mācību gada noslēgums

30.05.2019 - 31.05.2019

Ar mājpuķīšu smaržu un patīkamu satraukumu ir pienākusi pēdējā skolas diena, kad laiks atskatīties uz paveiktajiem lielajiem un mazajiem darbiņiem, pirms doties ilgi gaidītajā un pelnītajā vasaras brīvlaikā.

Šajā mācību gadā tika ieviesta jauna tradīcija – pateikt “paldies” tiem skolēniem, kuriem vislabāk ir veicies mācību darbā, pasniedzot zelta, sudraba vai bronzas liecību.

  • Zelta liecību ar vidējo vērtējumu 8,67 saņēma 4.klases skolniece Dārta Cinkuse.
  • Sudraba liecību ar vidējo vērtējumu 8,0 saņēm 7.klases skolnieces Elīza Oliņa un Madara Krūmiņa.
  • Bronzas liecību:

ar vidējo vērtējumu 7,89 saņēma 4.klases skolnieks Kristers Oliņš,

ar vidējo vērtējumu 7,73 saņēma 5.klases skolniece Ieva Krūmiņa,

ar vidējo vērtējumu 7,93 saņēma 6.klases skolnieks Māris Uldis Doniņš.

Šie skolēni uz liecības gadā nav saņēmuši zemākus vērtējumus par 7.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Palīdzēsim kokiem30.05.2019

2019. gada 30. maijā, Jaunmoku pils atpūtas kompleksa teritorijā  norisinājās  makulatūras vākšanas konkursa „Palīdzēsim kokiem!” noslēguma pasākums. Arī Kandavas novada Zantes pamatskolas skolēni šajā mācību gadā atkal cītīgi vāca papīru, kartonu un avīzes. 

Šogad kopīgiem spēkiem esam savākuši 1,76 tonnas. Ir izglābti 24 koki.

Paldies skolēniem, vecākiem  un skolotājiem par atsaucību!

 

EKOdarba vad. Sk. - Zaiga

printēt
<>


Jaunākās galerijas