Projekts „Dari pats!”

                                                                                                         AYv2p2JdRErIAAAAAElFTkSuQmCC                                        
         whatsapp_image_2021_10_15_at_14_29_26.jpgProjekta „Dari pats!” ietvaros, pabeigts biedrības “Es-tev, Tu-man!” projekts “Ugunskura vietas izveide pie Skolas dīķa Zantes pagastā”.
         Projekta ietvaros tika izveidota labiekārtota ugunskura vieta pie Skolas dīķa ar galdu un soliem, kā arī betonēta ugunskura vieta ar padziļinājumu kurināšanai un drošībai pret degšanu. Pie ugunskura izvietoti un zemē nostiprināti 4 soli. Projekta realizācijā kopā piedalījās 12 aktīvi pagasta iedzīvotāji, tai skaitā 8 jaunieši vecumā no 12-15 gadiem.
     Projekta realizācija noritēja  3 etapos: ug2unskura vietas sagatavošana (laukuma izpļaušana, zaru novākšana), materiālu iegāde un sagatavošana (akmeņu, cementa, skrūvju, krāsas un smilts sagāde), vietas izveide (vietas cementēšana, soliņu un galda materiālu sagatavošana un uzstādīšana, krāsošana).
      Brīvprātīgais darbs tika izmantots, lai piegādātu kokmateriālus, akmeņus, cementēšanas materiālu, kā arī uzstādīšanas darbu veikšanai.

Lai nosvinētu ugunskura vietas izveides projekta pabeigšanu, organizējām dziesmu pēcpusdienu kopā ar Zantes pamatskolas jauniešiem. Kopā spēlējām ukuleles, dziedājām, klausījāmies mūziku un iemēģinājām jauno ugunskura vietu.
 Paldies visiem, kuri atsaucās, lai piedalītos jauniešu biedrības aktivitātēs!

        Biedrības “Es-tev, Tu-man!” valdes priekšsēdētāja Kristīne Elksnīte.

<>


Jaunākās galerijas