Latvijas skolas soma06.11.2018

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

printēt Lasīt visu ziņu

‘‘Atbalsta grupu pasākumu kopums Kandavas novada skolēniem’’

Nodibinājums ‘’Zantes ģimenes atbalsta centrs’’ uzsāk realizēt projektu Eiropas sociālā fonda ietvaros ‘‘Atbalsta grupu pasākumu kopums Kandavas novada skolēniem’’. Projekta mērķis ir organizējot neformālas tikšanas ar jauniešiem sniegt viņiem atbalstu, motivāciju būt sociāli aktīviem, savā nākotnē ieinteresētiem skolēniem!

  Projekta īstenošanas laiks ir no š.g. septembra līdz 2021.gada maijam. Šajā laika periodā tiek plānotas tikšanas ar dažādu nozaru pārstāvjiem – probācijas dienests, deputāti/uzņēmēji, influenceri, ‘’Papardes zieda’’ speciālistiem u.c., kā arī tikšanās un dažādas aktivitātes kopā ar projekta mentoru, t.sk. kultūras pasākuma apmeklējums, Brocēnu gaisa taka apmeklējums utt.

Projekta aktivitātes norisināsies Zantes ģimenes atbalsta centra telpās. Par katru aktivitāti iepriekš tiks izziņota informācija – datums, laiks.

Visas projekta aktivitātes ir bez maksas!

 

Jauniešiem, kuri nav Zantes pagasta iedzīvotāji, iepriekš saskaņojot tiks nodrošināts transports uz un no projekta aktivitātes īstenošanas vietas.

printēt

Tautas tērpi Zantes jauniešiem25.09.2019


Zantes jauniešu biedrība “Es-tev, Tu-man!” saņēma Lauku atbalsta dienesta atbalstu projekta “Tautas tērpu iegāde Zantes jauniešiem” (Projekta Nr. 19-08-AL14-A019.2203-000004) realizācijai.

Dalībnieki mērķtiecīgi piedalās deju kolektīva mēģinājumos, lai pēc iespējas kvalitatīvāk sagatavotos XII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku kolektīvu atlases skatēm. Nu varam lepoties ar jaunu Praulienas tautas tērpu komplektu, kurā ietilpst 9 - ņieburi, austie brunči, blūzes, Vidzemes saktas, tautiskās pusgarās mežģīņu zeķes, vīru austās vestes, krekli, bikses. Tautas tērpi izgatavoti par 3046,59 EUR ar Kandavas novada domes līdzfinansējumu 10 % apjomā – 304,66 EUR.  Paldies SIA “NAOSs” un personīgi Andromedai Bērziņai par kvalitatīvi izgatavotiem tērpiem.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

printēt

Saglabāsim senču mantojumu

2019.gada 12.augusta rīts Zantes kultūras namā iesākās ar satikšanās prieku. Kopā pulcējās 35 bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 17 gadiem. Izglītojošo nodarbību cikls “Saglabāsim senču mantojumu” (Projeka Nr.19-08-AL14-A019.2204-000002)tika pasludināts par atklātu un pirmās aktivitātes varēja sākties.

            Pēc savstarpējas iepazīšanās, projekta dalībnieki devās uz sporta laukumu, lai piedalītos savu vecāku un vecvecāku bērnības dienu spēlēs un rotaļās kopā ar pasniedzēju Tiju Tripāni. Projekta ietvaros dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Latvijas Etnogrāfisko Brīvdabas muzeju un iepazīt mūsu senču būvētās saimniecības un apģērba kultūru. Piecās dienās dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar latviešu tautas rakstiem, dažādiem satvērieniem, apgūt jaunas dejas un rotaļas, kā arī pārbaudīt savu radošumu, izgatavojot dāvanu maisiņus un vēstulītes saviem mīļajiem. Projekta pasniedzēji – Žanna Kļava, Inese Buša, Marita Jekuma un dalībnieki atzina, ka šis projekts ir vērtīgs ieguldījums latvisko tradīciju popularizēšanā un saglabāšanā. Projekta kopējais finansējums 3000 EUR, Kandavas novada domes līdzfinansējums 10% apjomā -300 EUR.

            Paldies visiem projekta dalībniekiem un viņu vecākiem, pasniedzējiem par atbalstu un aktīvu iesaistīšanos piedāvātajās aktivitātēs.

                                                                                                

printēt Lasīt visu ziņu galerija (97)

Dari pats - Zantes parka aktīvās atpūtas zonas teritorijas apzaļumošana01.11.2018

2018.gada jūnijā domubiedru grupa tikās, lai apspriestu iespējas labiekārtot Zantes pagasta teritoriju un nolēma, ka nepieciešami uzlabojumi jaunizveidotajā āra trenažieru laukumā pie skolas. Tā kā šo teritoriju izmanto arī pagasta cilvēki un viesi, tika strādāts pie idejas par teritorijas apzaļumošanu. Tā radās projekta “Zantes parka aktīvās atpūtas zonas teritorijas apzaļumošana” pieteikums ar mērķi – pilnveidot Zantes parka aktīvās atpūtas zonu, veicot apzaļumošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
<>


Jaunākās galerijas