Latvijas valdībai 100

13.12.2018

13. decembrī 7.klases skolēni izmantoja valsts simtgades dāvanu un projekta „Latvijas Skolas soma” ietvaros devās uz Latvijas valsts Ministru Kabineta ēku Rīgā, lai aplūkotu izstādi “Latvijas valdībai 100”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Latvijas skolas soma06.11.2018

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

printēt Lasīt visu ziņu

Dari pats - Zantes parka aktīvās atpūtas zonas teritorijas apzaļumošana01.11.2018

2018.gada jūnijā domubiedru grupa tikās, lai apspriestu iespējas labiekārtot Zantes pagasta teritoriju un nolēma, ka nepieciešami uzlabojumi jaunizveidotajā āra trenažieru laukumā pie skolas. Tā kā šo teritoriju izmanto arī pagasta cilvēki un viesi, tika strādāts pie idejas par teritorijas apzaļumošanu. Tā radās projekta “Zantes parka aktīvās atpūtas zonas teritorijas apzaļumošana” pieteikums ar mērķi – pilnveidot Zantes parka aktīvās atpūtas zonu, veicot apzaļumošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Projekts "Pumpurs"25.02.2018


Izglītības kvalitātes valsts dienests īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai"  - PuMPuRS, lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu.

Projekts veicina ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp pašvaldību, skolu, pedagogiem un vecākiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu.

Arī Kandavas novada Zantes pamatskolas piedalās šajā projektā.

printēt

Projekts "Piens un augļi skolai"26.02.2018


Gan piena produkti, gan augļi un dārzeņi tiks dalīti katrā mācību nedēļā trīs reizes. Pienu skolās sāks saņemt no šā gada 1.oktobra, savukārt augļu un dārzeņus – no 1.novembra. Piena porcijas lielums vienam bērnam būs ne vairāk kā 250 mililitri, savukārt augļu un dārzeņu izdale paredzēta 100 gramu porcijās: var saņemt svaigu augļu (ābolus) no z/s Vīksnas Zantes pag., Kandavas nov.

LAD atgādina, ka no šī mācību gada skolu programmas “Augļi skolai” un “Skolas piens” ir apvienotas un darbojas ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem. Piena produktus un  augļus un dārzeņus bez maksas šajā mācību gadā saņems gan bērni pirmskolās, gan 1.-9.klašu skolēni.printēt
<>


Jaunākās galerijas