Lapas karte

Pasākumi

Konkursi "Tīrai Latvijai

10.10.2023 - 01.11.2023

Zantes pamatskolas skolotāji piedalās apmācībās Īslandē Erasmus+ projekta ietvaros

16.10.2023 - 20.10.2023

    img-20231020-wa0031.jpg

      20.jpgNo 16.10.-20.10. Zantes pamatskolas pedagogi Ieva Kokina un Ēriks Ieviņš  kopā ar 29 kolēģiem no Igaunijas, Horvātijas, Vācijas, Beļģijas, Slovākijas, Slovēnijas, Bulgārijas, Apvienošanās salas (Francija) un Spānijas Erasmus+ personu mobilitātes projekta “21.gadsimta skolotājs – prasmīgs IKT lietotājs mācību stundā” (projekta kods: Nr.2021-2-LV01-KA122-SCH-000042125) ietvaros apguva dažādas metodes un digitālos rīkus – aplikācijas- video veidošanai, dažādu objektu apskatīšanai ar virtuālās realitātes briļu palīdzību, interneta vietnes QR koda izveidei, dažādu uzdevumu un atgriezeniskās saites sniegšanai,  spēles un dažādus citus metodiskos materiālus, kas pedagogam palīdz padarīt mācību procesu modernāku un aizraujošāku skolēniem ar iespēju pašiem praktiski darboties, izmēģināt, piedzīvot un redzēt ar savām acīm, izmantojot viedierīces. Kursos iegūtās zināšanas veicinās skolēnu pašvadītās mācīšanās prasmes, digitālo pratību, problēmrisināšanas un kritiskās domāšanas prasmes, kā arī veicina skolēnu radošumu un loģisko domāšanu. Pedagogam būs iespēja ātri un ērti sagatavoties mācību stundām neprasot liekus resursus un iespēju nodrošināt skolēniem atgriezenisko saiti uzreiz stundas beigās.

Apmācību laikā pedagogiem bija iespēja ne tikai uzlabot IKT prasmes,bet arī pilnveidot un nostiprināt svešvalodu prasmes, celt savu pašapziņu citu kolēģu vidū prezentējot savu valsti, iepazīt citu  valstu pārstāvju skolas, kultūru un tradīcijas un izveidot kontaktus turpmākajai sadarbībai.

Pedagogiem  bija fantastiska iespēja pēc mācībām brīvajā laikā iepazīt Īslandi - galvaspilsētu Reikjaviku, lavas laukus, ūdenskritumus, melno pludmali, geizerus, Ziemeļamerikas un Eirāzijas tektonisko plātņu robežu, ledāju, ziemeļblāzmu un Īslandes dabas vēstures muzeju Perlan, kā arī relaksēties dabiskajos karstajos avotos Zilajā lagūnā.

                                                                                                                                       Skolotāja Ieva Kokina

Lasīt visu ziņu galerija (23)
<>


Jaunākās galerijas