Lapas karte

Pasākumi

Pēdējā skolas diena

31.05.2024

img-20240531-wa0014.webp31.05.2024. Zantes pamatskolā ļoti sirsnīgi noritēja pēdējā skolas diena. Teātra pulciņa mazais sastāvs  lika pasmaidīt visiem, parādod ludziņu “Zupa bez sāls”, kur beigu beigās varēja vārīt tikai sāli. Mūsu skolā ir tradīcija, kur pēdējā skolas dienā, skolēni, kuri sasnieguši augstus rezultātus mācībās, saņem zelta, sudraba, bronzas liecības. Šogad sudraba liecības saņēma Valters Buta, Anna Liberga, Keita Godina, Emīlija Liepiņa, Vanesa Kozuliņa, Lūcija Gilova, Paula Buta, savukārt brozas liecības saņēma Vanesa Fekļistova un Kristers Mušketovs. Ļoti tuvu bronzas liecībai bija Dagnija Rusmane.  Vēl viena skolas tradīcija- nominācija Mazais gada skolēns (1.-4.kl.) un Gada skolēns. Šogad Mazais gada skolēns mums ir Lūcija Gilova un skolas Gada skolēns Dagnija Rusmane. Apsveicam un ļoti lepojamies ar šīm skolniecēm! Ar īpašu entuziasmu, prieku, iniciatīvu, attieksmi izcēlušies Violeta Stepānova un Maigurs Pipcāns, prieks par šādiem skolēniem! Jau 18 gadus Zantes panatskola ir EKO skola. Par šo jāpateicas skolotājai Elitai Osei, kura ir visa EKO procesa koordinatore, bet visi skolēni, skolotāji, vecāki cenšas palīdzēt vācot makulatūru, nolietotās elektropreces, baterijas. Šogad skolas cilvēciņi ir skolotāja Antra Grundmane, Jānis Roze, Artūrs Šteins. Zaļie cilvēciņi saņēma ceļazīmi uz vasaras EKO forumu Liepājā. Paldies un ceļazīmi uz nometni saņēma Alise Ļisicka, Vanesa Fekļistova, Jānis Roze, Artūrs Šteins, Dagnija Rusmane un Adriāna Mušketova, aktīvi darbojās skolas līdzpārvaldē. Prieks par skolēniem, kuri nesa skolas godu, un ņēma dalību dažādos konkursos, ārpus skolas. Paldies par dalību SMART konkursā Katei Libergai, Anastasijai Narkuss, Krišjānim Inkinam! Visiem skolēniem jauks pārsteigums bija loterija ar daudz noderīgām un interesantām balvām un nobeigumā skolas direktore Kristīne Elksnīte sagādāja visiem pārsteigumu ar tauriņu salūtu. Lai visiem jauka, saulaina, pozitīviem piedzīvojumiem pilna vasara! Turam īkšķus par mūsu lielajiem -9. Klases skolēniem, lai viņiem veicas eksāmenos! Lasiet grāmatas, baudiet peldes, ēdiet saldējumu, priecājieties par vasaras krāsām, smaržām!


                                                                                                                    Ar cieņu, Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Latvija NATO 20 konkursa balvu saņēma 4.klases skolnieks Krišjānis Inkins.

24.05.2024

img-20240524-wa0001.webp


Latvija NATO 20 konkursa balvu  saņēma 4.klases skolnieks Krišjānis Inkins. Balvu pasniedza Zemessardzes 51.kājinieku bataljona pārstāvis. LEPOJAMIES!

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mātes dienas koncerts

09.05.2024
img-20240516-wa0011.webp

Mīļās māmiņas, tēti, vecmāmiņas, vectētiņi, krustmāmiņas, skolotājas, paldies, ka bijāt ar mums Māmiņu dienas koncertā! Mēs centāmies, gatavojāmies un ļoti jūs gaidījām! Koncertā bērni priecēja ar bungu un marimbas spēli, klavierspēlēm, flautas skaņām, SOLO, TRIO, ukuleles spēli, runāja prozu, dzeju, tautasdziesmas, dejoja un visi kopā dziedāja sirdi aizkustinošas kopdziesmas. 

Paldies visiem, kuri iesaistījās koncerta norisē! Paldies Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktorei un skolotājiem par mūsu skolas skolēnu sagatavošanu koncertam. 
Zantes kultūras nama mazajā zālē bija apskatāma skolēnu radošo darbu izstāde. Jaukus svētkus! 
                                                                                                                                            Cieņā, Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Zantes Eko komanda un pašpārvalde piedalījās jauniešu forumā : Domā zaļi, Dari zaļi!

08.05.2024

img-20240509-wa0006.webp

8.maijā Zantes Eko komanda un pašpārvalde piedalījās jauniešu forumā : Domā zaļi, Dari zaļi! Foruma tēna- Klimata pārmaiņas! Vairāki lektori stāstīja par planētas esošo stāvokli un ko mēs varētu darīt! Skolēni piedalījās radošajās darbnīcās gatavojot vannas bumbas, piekariņus, gleznas no sadzīvē jau izlietotām lietām. Jauka pieredze, jauni draugi, jaunas prasmes!

                                                                          Skolotāja Elita Ose

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Meža ekspedīcija

08.05.2024

img-20240508-wa0041_0.webp8. maijā Zantes pamatskolas 4. un 5. klasei  dabaszinības notika Amulas krastā,mežā un jaunaudzē. Šo nodarbību vadīja Latvijas valsts meži darbinieks Kaspars Inkins. Sākumā mēs apmeklējām senkapus pie Venteru mājām. Upmalā atpazinām dažādus augus. Iepazinām Latvijas liānu-apini.

Tālāk devāmies uz mežu, kur izaicinājums bija pate pārvietošanās - bija jākāpj augšā un lejā pa nogāzēm, jāpārvar kritušie koki, jāpāriet gravas. Bet tas bija to vērts, jo  ceļā redzējām  lapsas alu, biotopu, dižgobas un dižozolus. Izmērījām dižozolu, kura apkārtmērs bija 4, 75 m.

Kaspars Inkins parādīja  kā pasargāt jaunaudzi, kā skaitīt kokus 1 ha, cik to ir jaunaudzē un cik lielajā mežā,  astoņzobu mizgrauža postījumus, to ceļus zem egļu mizas. Vēl skolēniem bija iespēja iepazīt dastmēru un ar to arī koku izmērīt. Iepazinām arī meža augšanas ciklu, kā mežs ieaugas dabiskā ceļā.

Iepazinām arī meža zvēru postījumus gan jaunaudzē, gan lielajā mežā.

Paldies Latvijas valsts mežu pārstāvim Kasparam Inkinam par ļoti vērtīgo un izzinošo nodarbību!

                                                                                                                             Skolotāja Ieva Kokina

Lasīt visu ziņu galerija (79)

Zantes mazpulcēni sporto!

27.04.2024

whatsapp-image-2024-04-30-at-08-13-45.webp2024. gada 27. aprīlī Tukuma novada Irlavas pamatskolā notika Latvijas Mazpulku XXVI sporta spēles.

Sacensībās piedalījās arī 541. Zantes mazpulka 2 komandas:

Jaunākajā grupā komanda “Mazie zirnīši”:

Ralfs Gilovs

Edgars Ļisickis

Anastasija Narkus

                                                               Samanta Korkina


 Vidējā grupā komanda “Zantes pūķi”:

Dagnija Ruskule

Monta Jeļičeva

Jānis Roze

Renārs Krūmiņš

 Diena padevās jauka un saulaina, arī noskaņojums visiem bija labs. Mazpulcēni aktīvi piedalījās visās stafetēs un komandu spēlēs.

Individuālajā disciplīnā “Basketbola soda metieni” jaunākajā grupā, meitenēm,

Anastasija Narkus ieguva 1. vietu.

                                                                                                   541.Zantes mazpulka vadītāja Anita Gaile

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Izziņas labirinti dabā 2024

26.04.2024

img-20240426-wa0028.webp26. aprīlī Apšuciemā notika Tukuma novada 6.klašu skolēnu dabaszinību pasākums "Izziņas labirinti dabā - 2024". Mūsu skolu pārstāvēja Kate Liberga un Jānis Roze. Šajā pasākumā piedalījās 2 skolēni no katras Tukuma novada skolas.

Pasākumu atklāja jūras krastā. Visus iekustināja Iveta Celtkarte no Bērzciema “Dieniņām” ar piejūras stāstiņiem, virves vilkšanu, zivju vēršanu un kopīgi nodziedātu Raimonda Paula dziesmu "Pie jūras dzīve mana".

Tālāk skolēni pēc izlozes tika sadalīti komandās, kuru vadītāji bija skauti un gaidas. Komandas devās ekspedīcijā pa stacijām pēc maršruta kartes.

 8 izziņas stacijas:

1. Reljefs un topogrāfija (modelēšana smiltīs).

2. Foto ABC medības.

3.Noteikt vietas atrašanos-“Kas ir aiz horizonta”?

4. Iepazīsti zivis!

5. Laika apstākļi.

6. Kas dzīvo jūrā un piekrastē (gliemežu noteikšana).

7. Soļi smiltīs (lēciena soļi, mēra attālumu, ...).

8. "Esam līmenī".

Stacijas izveidoja un vadīja dabaszinību skolotāji.

Pirms noslēguma skauti vadīja  staciju- Šķēršļu izaicinājums + fiziskā erudīcija.

Noslēgumā skolēni saņēma diplomus. Kopā visi sildījāmies pie ugunskura, cienājāmies ar siltu tēju un zupu.

Mājās braucām priecīgi un gandarīti par padarīto.  Saule, jūra un jauka kopā būšana "uzlādēja" baterijas gan skolēniem, gan skolotājiem.


                                                                                                                                      Skolotāja Ieva Kokina

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Olimpiskā diena 2024

26.04.2024

img-20240426-wa0022.webp26.aprīlī, atbalstot aktīvu dzīvesveidu un apliecinot gribu “”Izaugt sportiņā””, Zantes pamatskolas skolēni izpildīja vingrošanas kompleksu un veica sportiskās aktivitātes. Pavasara saules stariem iedvesmoti, aktīvākie 6.klases skolēni atklāja Olimpisko dienu ar rīta rosmi, demonstrējot sporta vingrinājumu kompleksu 1.-9.klašu skolēniem un viņu pedagogiem.

                                                Skolotāja Tija Tripāne

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pavasaris - āra izglītības diena

25.04.2024

img-20240509-wa0010.webpPavasaris- āra izglītības diena 5.klasē - vizuālās mākslas stunda.


                                                                    Skolotāja Elita Ose

Lasīt visu ziņu galerija (13)

"Griezies dejā pavasarī"

19.04.2024

img-20240419-wa0032.webpZantes kultūras nama skatuves grīda bija karsta! 19.04.2024. pilnu skatītāju zāli pulcēja brīnišķīgs bērnu dejotāju un dziedātāju koncerts “ Griezies dejā pavasarī”. 
Pie mums uz Zanti atbrauca Brocēnu kultūras centra tautas deju kolektīvs “Pumpuriņi” un vadītāja Elza Hāzena,
Jaunpils Kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Pilskundziņi”,
Jaunpils vidusskolas 1.klases tautu deju kolektīvs,
Irlavas kultūras nama bērnu deju kolektīvs “Abaviņa”,
Jaunpils Kultūras centra meiteņu ansamblis “Lai ir ” un visu šo kolektīvu vadītāja Agita Troškā- Grāvīte,
 Kandavas deju skolas 2.klases dejotāji,
Pūres kultūras nama tautas deju kolektīvs “Jampadracis” un abu kolektīvu vadītāja Inese Cīrule,
 Pūres pamatskolas tautas deju kolektīvu “Pūrīte” un vadītāja Inga Kļaviņa- Zariņa.
Goda lieta savās mājās uzņemt viesus, uzstājoties ar saviem deju priekšnesumiem. Malači Zantes pamatskolas 1.-4.klases tautas deju kolektīvs un Zantes pamatskolas 5.-9.klases  tautas dejas kolektīvs un brīnišķīgā šo kolektīvu vadītāja un šī sarīkojuma organizatore Marita Dišlere! 
 
Dejotāji ir viena burvīga tauta! Katrs kolektīvs savā dejā pauda raksturu, prieku, emocijas, sadarbību, spēju tikt galā ar nestandarta situācijām, štrunts, ka pastala atsienas- tik uz priekšu un ar prieku! Bauda skatīties! Mums aug tik skaistas meitas un puiši! Deja patiešām dod spēku, deja dod izturību, deja  neļauj stāvēt uz vietas. 
Prieks, rada prieku! Uzmundrinošus, siltus vārdus un saldus mirkļus veltīja Zantes pamatskolas direktore Kristīne Elksnīte. Pārsteigumu mums sagādāja Pūres kolektīvs, kuri braucot uz Zanti nebija pabraukuši garām Pūres šokolādes bonbongu ražotnei! Paldies! 
Šādi sarīkojumi veiksmīgi noris, ja ir cilvēki uz kuriem var droši paļauties un mums tādu ir! Liels paldies un “cepuri nost” jums Daiga Poška, Tija Tripāne , Aija Karsone-Gulbe, Irīna Buta, Inga Ozola Inkina, Dace Rasa, Egija Lāce! Saules mūžu dejai!

                                                                                                                                   Ar cieņu, Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (35)

Noslēdzies bateriju vākšanas konkurss

17.04.2024

img-20240509-wa0020.webp


17.aprīlī noslēdzās bateriju vākšanas konkurss! Zantes skolēni  šajā mācību gadā savāca 141 kg!

                                                                           Skolotāja Elita Ose

Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>


Jaunākās galerijas