Jaunumi

Kandavas novada konkurss “Cildens mans novadiņš ”.

12.11.2015
2.jpg

2. novembrī 9.klases skolnieces Signe un Laura, 8.klases skolnieki Miķelis un Valērijs pārstāvēja savu skolu konkursā, kuru rīkoja Kandavas novada Izglītības pārvalde.

Skolēni izveidoja savu skolas auseklīti un aizstāvēja prezentāciju “Mans pagasts 20.gadsimta sākumā un tagad”. Saņēmām pateicību no Izglītības pārvaldes vadītājas S.Tiltiņas un gardu kliņğeri no pagasta pārvaldes vadītāja J. Kāļa.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novada Zantes pamatskolas IERINDAS SKATE 2015.gada 11. novembrī

11.11.2015

11.novembrī, Lāčplēša dienā, skolēni no 2.-9.klasei piedalījās ierindas skatē. Žūrijas komisijas locekļi uzsvēra, ka šogad sniegums bija daudz labāks kā iepriekšējos gados!

Rezultāti:

Sākumskolas grupā 1.vieta – 4.klasei

2.vieta – 3.klasei

3.vieta – 2.klasei.

Pamatskolas grupā 1.vieta 8.-9.klasei

2.vieta 6.klasei

3. vieta 5.klasei

4.vieta 7.klasei.

Katrā grupā tika novērtēts labākais komandieris – Marta Vanderzelle, 4.klases komandiere un Artūrs Bērziņš, 8.-9.klases komandieris.Lasīt visu ziņu galerija (26)

„Mārtiņdiena atnākusi-visiem svētkus atnesusi.”

09.11.2015
20151109_105835.jpg

2015.gada 9. novembrī Kandavas novada Zantes pamatskolas 1.-4.kl. skolēni kopā ar klašu audzinātājām pulcējas skolas zālē uz Mārtiņdienas svētku ieskandināšanu – „Mārtiņdiena atnākusi-visiem svētkus atnesusi.”

Visus sagaida un ar Mārtiņdienas tradīcijām iepazīstina 3.kl. skolēni Elīza un Māris. Visi sākumskolas skolēni ir sagatavojuši un skandē latviešu tautasdziesmas par Mārtiņiem. Ir ieradušies arī daži budēļi!

Kopā ar mūzikas skolotāju izspēlē latviešu tautas rotaļas.

Skolēni min mīklas un paši izveido ticējumus par rudeni un Mārtiņiem.

Katra klase ir izgatavojusi un izlikusi izstādē Mārtiņgaiļus, kas izgatavoti no dabas materiāla vai no otrreiz izmantojama materiāla.

Notiek kopīga pašu dārzos audzēto dārzeņu degustācija-kāļi, kāposti, rutki, ķirbji, burkāni-šo svētku veselīgie našķi!

Paldies visām skolotājām ,kas ziedoja dārzeņus veselīgajiem našķiem!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

IERINDAS SKATĒ 11. novembrī plkst 13.00 kultūras namā.

31.10.2015

1.jpg

Novembra mēnesis Latvijas vēsturē rakstīts zelta burtiem. Tas ir svēts mēnesis, jo novembrī dzimusi Latvijas valsts un novembrī Latvijas brīvības cīņās atbrīvota Rīga.

11. un 18. novembris ikvienam latvietim ir svētas dienas.


Arī mēs gatavojamies šiem svētkiem! Savu attieksmi un prasmes parādīsim

IERINDAS SKATĒ 11. novembrī plkst 13.00 kultūras namā.

Piedalās visi skolēni no 2.-9.klasei.

Lai mums izdodas!

Brīvlaikā, 26.oktobrī, 8.un 9.klase devās ekskursijā uz Rīgu.

26.10.2015
  • Apmeklējām “Stūra ” māju. Apskatījāmies Okupācijas muzeja izveidoto izstādi. Izstādi par baisākā PSRS varas instrumenta - čekas (pēdējais oficiālais nosaukums - Valsts drošības komiteja) darbību Latvijā.
  • Noslēgumā boulinga centrā “Bolero” piedalījāmies boulinga čempionātā starp Latvijas skolām. Noskaidrojām rezultatīvākos spēlētājus 8.un 9.kl.:

Sidnija Šneidere un Kristaps Rorbahs

Viņi ieguva boulinga centra “Bolero” diplomus.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Mazpulku rudensprojektu forums

24.10.2015


20151024_192056.jpg

541. Zantes mazpulcēni savu darba gadu ir pabeiguši, jo gada laikā izstrādātie projekti ir veiksmīgi aizstāvēti Kurzemes un Zemgales projektu forumā, kurš šogad 24. oktobrī notika Saldus novadā.

Zantes Mazpulku šajā pasākumā pārstāvēja Signe Petrova , Artūrs HeidingersNiks Brīvers .

Projektu forums iesākās ar Mazpulcēnu tirgu Saldū Kepleru namā. Mūsu mazpulcēniem tirgošanās veicas ļoti labi, par ko ieguvām arī balvu- maizes klaipiņu. Pasākums turpinājās Lutriņu pamatskolā, kurā mazpulcēni aizstāvēja savus projektus.

Visiem trim Zantes mazpulcēniem godalgotās vietas –

Signei 1. vieta par projektu ”Gudrie zirnīši”,

Artūram 1. vieta par projektu „Sarkanie sīpoli”

Nikam – 1. vieta par projektu „Ķirbji manā dārzā”.

Signes Petrovas vecāki par nesavtīgu atbalstu Zantes Mazpulkam saņēma pateicības rakstu un ābelīti, kuru varēs iestādīt savā augļudārzā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Putrings Zantes pamatskolā

23.10.2015

pb040053.jpg23. oktobrī Kandavas novada Zantes pamatskolas 5. gadīgo un 6. gadīgo grupu bērni un 3.klases skolēni piedalījās putras stundā.

Pirmsskolas grupu bērni pagatavoja pavāru cepures un devās uz skolu. Skolā bērni noskatījās prezentāciju, kurā profesors Grauds un Pūcēns iepazīstināja ar nepieciešamību uzturā lietot graudaugus. Pēc tam bērni gāja dažādās rotaļās. Meiteņu mājturības klasē kopīgi vārījām auzu pārslu putru. Putra bija izdevusies ļoti garda. Bērni to ēda kopā ar zemeņu un ķiršu ievārījumu.

Dodoties atpakaļ uz bērnudārzu, satikām skolotāju Zaigu. Viņa nesa sveicienus mums no Putras rūķa. Katrs putras stundas dalībnieks saņēma dāvanā auzu pārslu putras paciņu ar dzērvenēm un grāmatiņu - ceļvedi putras pasaulē “ Putrings”. Katra grupa un klase, kuras piedalījās šajā pasākumā saņēma diplomus.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Lielveikalos nopērkami arī Zantes mazpulcēnu audzētie sīpoli

13.10.2015

mazpulki_zante.jpg

No 13. oktobra visos «Maxima Latvija» veikalos Latvijā ir iespējams iegādāties biedrības «Latvijas Mazpulki» bērnu audzētos sarkanos sīpolus.

Tirdzniecības uzsākšanas dienā jauno ražu Rīgā, Ulmaņa gatves lielveikalā, plauktos izvietoja paši jaunie mazpulcēni. Šajā svinīgajā pasākumā piedalījās gan Latvijas Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, gan SIA «Maxima Latvija» vadība.

No Zantes mazpulka sīpolus audzēja Laura un Amanda Beseres, Artūrs Heidingers un Signe Petrova. Kopā Zantes mazpulcēni izaudzēja un nodeva 220 kilogramus sīpolu. Signe no septiņiem kilogramiem sīksīpoliņu izaudzēja un nodeva 120 kilogramus.

Tā kā Signe izaudzēja visvairāk sīpolu, tad arī viņa kopa ar tēti brauca uz veikala „Maxima” rīkoto pasākumu un tikšanos ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu Rīgā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas