Kandavas novada skolu sacensības florbolā16.12.201911.12.notika Kandavas novada skolu sacensības florbolā. Sīvā cīņā, visu spēles laiku būdami vadībā, Zantes pamatskolas komanda, ar vienu punktu zaudēja Cēres florbolistiem, kuri atzina, ka esot bijusi visgrūtākā spēle. Apsveicam Kandavas novada Zantes pamatskolas 7.klases florbolistus ar izcīnīto III vietu:

Māri Uldi Doniņu

Rodrigo Puškinu

Kārli Kāli

Kristeru Vētru

Danielu Rimoviču

Ralfu Zaueru

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Tukuma apriņķa mazpulku pasākums Irlavā02.12.2019

      29. novembrī 541. Zantes mazpulka mazpulcēni devās uz Irlavas pamatskolu, lai piedalītos “Mazpulku izaugsmes forumā 4H – četras vērtības Tavai dzīvei” un uz Irlavas mazpulka 20 gadu jubileju!

     Vislielāko sajūsmu mazpulcēnos izraisīja sagādātais pārsteigums -   Street warriors šovs. Neiztika arī bez sajūsmas saucieniem, kad varēja nofotografēties ar atraktīvajiem jauniešiem!

   Bija arī apsveikumi, radošās darbnīcas un ballīte!

541.Zantes mazpulka vadītāja - skolotāja Anita

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Tautas bumba27.11.2019

Kandavas novada Zantes pamatskolas zēnu komanda Tautasbumbas sacensībās 2019.27.11  izcīnija 4.vietu, bet meiteņu komanda III vietu.
Apsveicam:

Kristiānu Sendiju Ozolu

Violetu Stepanovu

Anniju Savvu

Vanesu Fekļistovu

Evelīnu Krastiņu

Dārtu Cinkusi

Amandu Jēgeri

Samantu Ozolu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

MĀRTIŅDIENAS ZAĻAIS TIRGUS07.11.2019

7.novembrī, pl.12.30-13.30

  Pie ieejas skolas zālē pulcējās skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki, lai ar  latviešu tautasdziesmām, mīklu minēšanu un ķekatnieku ierašanos, ieskandinātu Mārtiņdienu!

Skolēni kopā ar vecākiem aktīvi  iesaistījās   tirgošanās procesā, mājās gatavojot dažādus kārumus tirdziņam, glīti noformējot savu tirgošanās vietu un preci.

Skolas pašpārvalde organizēja dažādas  spēles un rotaļas, lai aktīvi pavadītu laiku.

 Mājturības skolotaja Anda piedavāja radošo darbnīcu rotaslietu izgatavošanā.

 Paldies vecākiem un skolēniem par lielisko pēcpusdienu!

printēt

EKOskolu Rīcības Dienas25.11.2019

2019. gada 4.-8.novembris

Tā kā arī ceturtās klases skolēni apmeklē pagarinātās dienas grupu un bieži vien garajās stundās līdz maršrutam skolēniem aptrūkstās idejas, ko varētu darīt, Eko skolu rīcības dienas ietvaros, 4.klase nolēma iepriecināt skolas pagarinātās dienas grupas skolēnus ar dažādām puzlēm, kuras ceturtie kopā ar skolotāju sagādāja no savām mājām.

Sagādātās puzles ir paredzētas visa vecuma bērniem. Tās ir ar dažādu sarežģitības līmeņiem – ir gan pavisam lieli puzles kauliņi, gan arī mazāki, kuras sastāv no 200 gabaliem. Ļoti ceram, ka būsim iepriecinājuši pagarinātās dienas grupas skolēnus un sagādātas puzles tiks izmantotas brīvā laika pavadīšanai!

printēt

Starptautiskās Medus brokastis Zantes pamatskolā.

20. novembrī Kandavas novada Zantes pamatskolā ciemojās un ar savu darbu un produkciju iepazīstināja biteniece Santa Biļinska no Valmieras.

Viss sākas no Ziedošām pļavām, Bitēm un Biškopes. Santas  uzņēmumā čakli darbojas viņa  un  divas meitas . Šobrīd uzņēmums atrodas Vaidavas pagasta Kocēnu novadā, bet ziedu nektāru no kārkliem, pienenēm, meža zemenēm, kazenēm, avenēm, suņburkšķiem, gārsām, āboliņa, pļavas dzelzenēm, nārbuļiem, vanadziņiem bites vāc Gaujas upes krasta Ziemeļvidzemes pļavās. Medus šūnās saglabājas šķidrs, savukārt medu izsviežot un safasējot, pēc pāris nedēļām dabīgs ziedu medus kristalizējas jeb kā tautā saka - paliek ciets.Uzņēmums ikdienas patēriņam, piedāvā dabīgu  medu, kas pirms fasēšanas ir  samaisīts, lai, ielejot burkā, tas nepaliktu ļoti ciets. Katram patērētājam ir svarīgi, lai no  burkas varētu izņemt medu un brīvi uzsmērēt uz maizes, pievienot kādam dzērienam vai vienkārši baudīt karotīti ar medus.

 Sakumskolas skoleni ar interesi klausījas, skatījas un atbildēja uz jautājumiem. Par pareizu atbildi no bitenieces saņēma dāvanu-medus burciņu. Pēc pasakuma visi kopa baudījām medusmaizīti, kas garšoja ļoti labi!

Ekoskolas darba  organizatore-sk. Zaiga

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Konkurss 8.-9.klasei “Cildens mans novadiņš”.23.11.2019

21.novembrī Kandavā, jauniešu centrā “Nagla”, notika konkurss 8.-9.kl. “Cildens mans novadiņš”. Mūsu skolu tajā pārstāvēja Madara (8.kl.), Gusts (8.kl.), Beāte (9.kl.), Keita (9.kl.) un Anna (9.kl.). Konkurss sastāvēja no divām daļām. Pirmajā daļā bija foto orientēšanās pa Kandavu. Komandai bija jāatrod 8 objekti un pie katra jānofotografējas un jāizveido neliels apraksts par to.  Ieguvām 2.vietu! Esam par to ļoti priecīgi! Otrajā daļā prezentējām mājas darbu. Katrai skolai bija jāizveido prezentācija par sava pagasta svarīgākajiem notikumiem pēdējā gada laikā. Mēs protams pārējos iepazīstinājām ar jaunajiem tautas tērpiem un izstāstījām, kā pie tie tikām. Teicām lielu paldies skolas direktorei K.Elksnītei, par viņas neatlaidību, lai mēs varētu piedalīties Deju svētkos. Iepazīstinājām visus ar vasarā notikušo nodarbību ciklu “Saglabāsim senču mantojumu”. Uzzinājām, ar ko lepojas pārējās novadu skolas un pagasti.

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu! Jūs bijāt lieliski!

Skolotāja Laila

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Valsts svētki pirmsskolā - Latvijai 10116.11.2019

Skaista mana tēvu zeme
Par visām zemītēm:
Augsti kalni, plaši lauki,
Zilis jūras ūdentiņš. (L. tdz.)

Šajā nedēļā visi bērnudārza bērni līmēja, krāsoja un veidoja no plastilīna dažādus darbiņus par godu Latvijai. Pastaigu laikā skaitījām Latvijas valsts karogus Zantē. Pirmdien saskaitījām 12, bet pārējās dienās 5. Mācījāmies, ka Latvija esam mēs paši. Arī to, ka Latvija ir mūsu mājas, pagasts, novads.
15. novembrī jauktās grupas bērni gatavoja svētku cepumkūku. Kūkas gatavošana jau mums ir kā tradīcija, jo gatavojām to 3 reizi. Paldies vecākiem par atbalstu produktu sagādāšanā.
Vēlāk jauktās grupas bērniem pievienojās 5.un 6. gadīgās grupas bērni audzinātāja Marita un vecāki. Kopīgi noklausījāmies valsts himnu un sveicienu mums visiem Latvijas dzimšanas dienā. Bērni skaitīja tautasdziesmas un dejoja dejas. Mūs svētkos sveica arī skolas popgrupa un direktore Kristīne Elksnīte.
Paldies vecākiem, audzinātājai Maritai un direktorei Kristīnei Elksnītei par sadarbību!
Daudz laimes, Latvija, 101. gadadienā !!!

Skolotāja Ieva

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
<>


Jaunākās galerijas