Lapas karte

Pasākumi

Meža ekspedīcija

08.05.2024

img-20240508-wa0041_0.webp8. maijā Zantes pamatskolas 4. un 5. klasei  dabaszinības notika Amulas krastā,mežā un jaunaudzē. Šo nodarbību vadīja Latvijas valsts meži darbinieks Kaspars Inkins. Sākumā mēs apmeklējām senkapus pie Venteru mājām. Upmalā atpazinām dažādus augus. Iepazinām Latvijas liānu-apini.

Tālāk devāmies uz mežu, kur izaicinājums bija pate pārvietošanās - bija jākāpj augšā un lejā pa nogāzēm, jāpārvar kritušie koki, jāpāriet gravas. Bet tas bija to vērts, jo  ceļā redzējām  lapsas alu, biotopu, dižgobas un dižozolus. Izmērījām dižozolu, kura apkārtmērs bija 4, 75 m.

Kaspars Inkins parādīja  kā pasargāt jaunaudzi, kā skaitīt kokus 1 ha, cik to ir jaunaudzē un cik lielajā mežā,  astoņzobu mizgrauža postījumus, to ceļus zem egļu mizas. Vēl skolēniem bija iespēja iepazīt dastmēru un ar to arī koku izmērīt. Iepazinām arī meža augšanas ciklu, kā mežs ieaugas dabiskā ceļā.

Iepazinām arī meža zvēru postījumus gan jaunaudzē, gan lielajā mežā.

Paldies Latvijas valsts mežu pārstāvim Kasparam Inkinam par ļoti vērtīgo un izzinošo nodarbību!

                                                                                                                             Skolotāja Ieva Kokina

Lasīt visu ziņu galerija (79)

Zantes Eko komanda un pašpārvalde piedalījās jauniešu forumā : Domā zaļi, Dari zaļi!

08.05.2024

img-20240509-wa0006.webp

8.maijā Zantes Eko komanda un pašpārvalde piedalījās jauniešu forumā : Domā zaļi, Dari zaļi! Foruma tēna- Klimata pārmaiņas! Vairāki lektori stāstīja par planētas esošo stāvokli un ko mēs varētu darīt! Skolēni piedalījās radošajās darbnīcās gatavojot vannas bumbas, piekariņus, gleznas no sadzīvē jau izlietotām lietām. Jauka pieredze, jauni draugi, jaunas prasmes!

                                                                          Skolotāja Elita Ose

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Mātes dienas koncerts

09.05.2024
img-20240516-wa0011.webp

Mīļās māmiņas, tēti, vecmāmiņas, vectētiņi, krustmāmiņas, skolotājas, paldies, ka bijāt ar mums Māmiņu dienas koncertā! Mēs centāmies, gatavojāmies un ļoti jūs gaidījām! Koncertā bērni priecēja ar bungu un marimbas spēli, klavierspēlēm, flautas skaņām, SOLO, TRIO, ukuleles spēli, runāja prozu, dzeju, tautasdziesmas, dejoja un visi kopā dziedāja sirdi aizkustinošas kopdziesmas. 

Paldies visiem, kuri iesaistījās koncerta norisē! Paldies Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktorei un skolotājiem par mūsu skolas skolēnu sagatavošanu koncertam. 
Zantes kultūras nama mazajā zālē bija apskatāma skolēnu radošo darbu izstāde. Jaukus svētkus! 
                                                                                                                                            Cieņā, Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Latvija NATO 20 konkursa balvu saņēma 4.klases skolnieks Krišjānis Inkins.

24.05.2024

img-20240524-wa0001.webp


Latvija NATO 20 konkursa balvu  saņēma 4.klases skolnieks Krišjānis Inkins. Balvu pasniedza Zemessardzes 51.kājinieku bataljona pārstāvis. LEPOJAMIES!

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Pēdējā skolas diena

31.05.2024

img-20240531-wa0014.webp31.05.2024. Zantes pamatskolā ļoti sirsnīgi noritēja pēdējā skolas diena. Teātra pulciņa mazais sastāvs  lika pasmaidīt visiem, parādod ludziņu “Zupa bez sāls”, kur beigu beigās varēja vārīt tikai sāli. Mūsu skolā ir tradīcija, kur pēdējā skolas dienā, skolēni, kuri sasnieguši augstus rezultātus mācībās, saņem zelta, sudraba, bronzas liecības. Šogad sudraba liecības saņēma Valters Buta, Anna Liberga, Keita Godina, Emīlija Liepiņa, Vanesa Kozuliņa, Lūcija Gilova, Paula Buta, savukārt brozas liecības saņēma Vanesa Fekļistova un Kristers Mušketovs. Ļoti tuvu bronzas liecībai bija Dagnija Rusmane.  Vēl viena skolas tradīcija- nominācija Mazais gada skolēns (1.-4.kl.) un Gada skolēns. Šogad Mazais gada skolēns mums ir Lūcija Gilova un skolas Gada skolēns Dagnija Rusmane. Apsveicam un ļoti lepojamies ar šīm skolniecēm! Ar īpašu entuziasmu, prieku, iniciatīvu, attieksmi izcēlušies Violeta Stepānova un Maigurs Pipcāns, prieks par šādiem skolēniem! Jau 18 gadus Zantes panatskola ir EKO skola. Par šo jāpateicas skolotājai Elitai Osei, kura ir visa EKO procesa koordinatore, bet visi skolēni, skolotāji, vecāki cenšas palīdzēt vācot makulatūru, nolietotās elektropreces, baterijas. Šogad skolas cilvēciņi ir skolotāja Antra Grundmane, Jānis Roze, Artūrs Šteins. Zaļie cilvēciņi saņēma ceļazīmi uz vasaras EKO forumu Liepājā. Paldies un ceļazīmi uz nometni saņēma Alise Ļisicka, Vanesa Fekļistova, Jānis Roze, Artūrs Šteins, Dagnija Rusmane un Adriāna Mušketova, aktīvi darbojās skolas līdzpārvaldē. Prieks par skolēniem, kuri nesa skolas godu, un ņēma dalību dažādos konkursos, ārpus skolas. Paldies par dalību SMART konkursā Katei Libergai, Anastasijai Narkuss, Krišjānim Inkinam! Visiem skolēniem jauks pārsteigums bija loterija ar daudz noderīgām un interesantām balvām un nobeigumā skolas direktore Kristīne Elksnīte sagādāja visiem pārsteigumu ar tauriņu salūtu. Lai visiem jauka, saulaina, pozitīviem piedzīvojumiem pilna vasara! Turam īkšķus par mūsu lielajiem -9. Klases skolēniem, lai viņiem veicas eksāmenos! Lasiet grāmatas, baudiet peldes, ēdiet saldējumu, priecājieties par vasaras krāsām, smaržām!


                                                                                                                    Ar cieņu, Inga Ozola Inkina

Lasīt visu ziņu galerija (27)
<>


Jaunākās galerijas